PREZIDENTO VALDO ADAMKAUS GIMNAZIJA

       President Valdas Adamkus gymnasium

ERASMUS + KA 2 TARPMOKYKLINIŲ STRATEGINIŲ PARTNERYSČIŲ PROJEKTO

EKOLOGINIS RAŠTINGUMAS (ELIT)

LOGOTIPO KONKURSAS

 

Š. m. lapkričio 16d. tarptautinio pirmojo koordinatorių susitikimo Rumunijoje metu įvyko projekto „Ekologinis raštingumas“  (ELIT)  logotipo konkursas. Konkurse dalyvavo geriausi 3 sukurti mokinių iš 6-ių partnerių šalių logotipai. Pagal tam tikrus konkurso kriterijus mokiniai kūrė logotipus, vėliau buvo atrinkti 3 geriausi darbai ir koordinatorių susitikimo metu įvyko balsavimas, kurio metu buvo renkamas geriausias iš geriausių projekto logotipas, kuris bus talpinamas ant visų projekto dokumentų. Po atkaklių diskusijų nugalėtoju tapo mokinio iš Kipro kurtas logotipas. Ir tik vienu tašku nuo jo atsiliko mūsų  7b kl. mokinio Stepono Mikalausko  darbas. Šaunuolis Steponas!