PREZIDENTO

Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

Kaune vyksta Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos erdvių modernizavimo darbai

Gerbiami tėveliai,

Siekdami užtikrinti Jūsų vaikų saugų ugdymąsi, atstumų tarp srautų išlaikymą, geresnių sąlygų mokiniams sudarymą, priimtas sprendimas 6-11 klasių mokiniams organizuoti mišrų ugdymąsi.

Nuo rugsėjo 21 d. iki rugsėjo 25 d. 8-11 klasės dirbs nuotoliniu būdu, o priešmokyklinio, 1-7, 12 klasės dirbs įprastu būdu mokykloje.

Nuo rugsėjo 28 d. iki spalio 2 d. 6-7  klasės dirbs nuotoliniu būdu, o priešmokyklinio, 1-5, 8-12 klasės dirbs įprastu būdu mokykloje.

Planuojame 6-11 klasių ugdymo procesą organizuoti taikant mišrų mokymosi būdą.

Detali informacija pateikiama TAMO dienyne.

Gimnazijos administracija

7c klasė mokslo metus pradėjo mokydamasi netradicinėse erdvėse. Lietuvos jūrų muziejuje dalyvavo edukacinėje programoje "Vandens gyvenimo linija", susipažino su atnaujintomis interaktyviomis ekspozicijomis, gilinosi į ekologines problemas ir gyvosios gamtos išsaugojimą.

Sveikiname gimnazijos bendruomenę su naujų mokslo metų pradžia.
Nors kiek neįprasta šiemet Rugsėjo 1-oji, bet tikime, kad šilti sveikinimo žodžiai, giedra nuotaika, neužmirštamos akimirkos ilgai džiugins ir pradedantį pirmuosius mokslo žingsnius mokinuką, ir abiturientą.
Pasidžiaukime šventės akimirkomis.
Redos Janušauskienės nuotraukos