Š.m. kovo 23-25 dienomis Vilniaus universitete Kauno fakultete vyko 29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada. Manau, visi sutiksime su VU KF dekano K. Driaunio sveikinimo metu pasakytais žodžiais, kad mokinių informatikos olimpiada pati sunkiausia. Ją sudaro mokyklinis, miesto ir net 2 respublikiniai etapai. Todėl labai džiaugiamės, kad mūsų gimnazistas Vaidas Petrulis pateko į baigiamąjį olimpiados etapą tarp 50 geriausių Lietuvos mokinių. Dvi dienas mokiniai po 5 valandas sprendė uždavinius, laisvu metu žaidė, leido laiką su bendraminčiais. Kas pažįsta mūsų Vaidą, žino, koks jis geranoriškas ir linksmas, toks jis buvo ir olimpiados metu – visada geros nuotaikos. Džiaugiamės, didžiuojamės ir linkime sėkmės!

IT mokytoja Leila Žiemienė