linija1

logo 2014 m. gruodžio mėnesį Kauno m. pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis organizavo Kauno m. pradinių klasių mokinių, jų šeimos narių ir mokytojų kūrybinių darbų virtualų konkursą – parodą „Piešiame kompiuteriu“.

linija1

krepsinio komanda 2014 1 SVEIKINAME MOKYKLOS KREPŠINIO KOMANDĄ  Basketnews.lt Didžiosios taurės turnyre laimėjusią  III vietą

linija1

Birželio 5 dieną Kauno šv. Pranciškaus mokykloje vyko netradicinės veiklos diena „Verslumo dirbtuvės“

linija1

IMG 4627 1 Birželio 3 dieną Kauno šv. Pranciškaus mokykloje vyko netradicinės veiklos diena 6-11 klasių mokiniams – žygis dviračiais ir pėsčiomis „Pažinkime Aleksotą“.

photo 1

Pilietinė akcija „Kad ne auksinės vasaros...“, skirta Gedulo ir vilties dienai paminėti

linija1

Sveikiname anglų kalbos olimpiadų ir konkursų nugalėtojus.

DSC 9660r

Ekskursija į Molėtus – Lietuvoje ES organizuoto konkurso prizas nugalėtojams

iAEQDYRCQ

Gegužės 14 dieną Kauno „Saulės" gimnazijoje vyko tradicinė miesto 9-12 klasių mokinių matematikos ir informacinių technologijų olimpiadų, matematikos 9-12 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso ir informacinių technologijų konkursų nugalėtojų apdovanojimo šventė.