Jau ketvirtus metus iš eilės kovo 4 dieną Kauno šv. Pranciškaus mokykloje šurmuliuoja Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių mokomųjų bendrovių tradicinių verslų mugė – konkursas, skirtas šv. Kazimiero dienai paminėti. Mugėje dalyvavo ne tik Kauno šv. Pranciškaus mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir 1-12 klasių mokiniai, viso 160 jaunųjų verslininkų, bet ir svečiai iš kitų Kauno mokyklų: šešios MMB iš „Saulės” gimnazijos, po dvi MMB iš „Santaros” ir S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijų, po vieną Milikonių vidurinės, „Vyturio” katalikiškos vidurinės mokyklų, Jono Basanavičiaus, Jono Jablonskio gimnazijų MMB.

Kaip ir kasmet į renginį gausiai susirinko Aleksoto seniūnijos gyventojai. Po nuotaikingo šventės atidarymo mokyklos koridoriuose kelias valandas skambėjo linksmas mugės šurmulys: kadangi prekiautojai varžėsi konkurse dėl geriausio maisto ir ne maisto produkto, kiekviena komanda stengėsi išradingai pristatyti savo rankdarbius, skanumynus, originalius dirbinius. Pirkėjai galėjo įsigyti ne tik patikusį mokinių sukurtą dirbinį, bet ir sužinoti gardžių skanumynų receptų. Komisijai, kurią sudarė kompetentingi mokytojai iš įvairių Kauno miesto mokyklų, renkant geriausius teko tikrai nelengva užduotis.

Mugės kulminacija – išradingiausių mugės dalyvių apdovanojimai. Priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-4 klasių grupėje nugalėjo Kauno šv. Pranciškaus mokyklos pirmokas Vincentas Cicėnas ir antrokė Miglė Kacevičiūtė, 5-8 klasių geriausi – aštuntos klasės mokinys Rupertas Čėsna ir šeštokas Lukas Šermukšnis, 9-12 klasių laureatais pripažinti Kauno „Saulės“ gimnazijos MMB „GRG& NP” ir Kauno šv. Pranciškaus mokyklos MMB „Galimybė”. Trys specialios rėmėjų dovanos atiteko versliausiai mokyklai Kauno “Saulės” gimnazijai, versliausiai klasei – Kauno šv. Pranciškaus mokyklos 2a klasei ir versliausiai MMB „Play it together” iš „Saulės” gimnazijos.  Renginio sumanytoja Kauno šv. Pranciškaus mokyklos ekonomikos mokytoja, karjeros koordinatorė, Jolanta Čėsnienė pasidalino įspūdžiais, kad mugė, kaip niekada, gausi svečių ir sulaukė didžiulio susidomėjimo.

Džiaugsmo buvo visiems dalyvavusiems mugėje mokiniams bei į šventę atvykusiems Aleksoto seniūnijos gyventojams: visiems, kurie pirko, visiems, kurie prekiavo, kurie kūrė šventinę nuotaiką, šoko, grojo.

Mokykla džiaugiasi suradusi daug šventės rėmėjų, todėl visiems dalyviams ir laureatams buvo įteikti šaunūs prizai.

Renginio akimirkos mokyklos foto albume >>>

Dienraštyje >>

Kauno šv. Pranciškaus mokykla dėkoja rėmėjams:

UAB „Genys

UAB „Pas Henriką“

UAB „Suslavičius – Felix“

UAB kavinei „Picos visiems“

FM Group distributoriams Zitai ir Dailiui Jacevičiams