PREZIDENTO

GIMNAZIJA

Mob. tel. 8 683 96829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

Džiugu, kad kai mokiniai atostogauja, juos vis tiek pasiekia apdovanojimai. Sveikiname 5b klasės mokinę Indrę Stralkutę, kuri tapo Maironio lietuvių literatūros muziejaus organizuoto literatūrinės pasakos konkurso nugalėtoja (mokinę konsultavo lietuvių kalbos mokytoja R. Matulaitienė). Linkime, kad vasara visus įkvėptų gražioms mintims.

Indrės sukurtos pasakos galima ir paklausyti

☀️

Artėjant Joninių šventei džiugi žinia apie 6a klasės mokinio Jono Kipro Gadliausko laimėjimą. Jaunasis plaukikas (vaikinų grupėje iki 16 metų) Šveicarijos maratono 2300 m. distancijoje atplaukė trečias ir laimėjo bronzos medalį. Sveikiname.

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos komanda dalinosi su respublikos švietimo įstaigų vadovais, mokytojais savo sėkmės istorija kuriant GERĄ MOKYKLĄ ir įgyvendinant EKOLOGIJOS IR APLINKOS TECHNOLOGIJŲ ugdymo sampratą.

Paskutinę mokslo metų savaitę mūsų gimnazijoje 5-11 klasių mokiniai pristato aplinkosaugos, gamtos pažinimo, sveikatos ugdymo projektus "Darna bendruomenės gyvenime".
      Per dvi birželio savaites kiekviena klasė pasitelkdama dailės, technologijų, fizinio ugdymo, šokių, muzikos, dorinio ugdymo mokytojų ir, žinoma, klasių auklėtojų "žaliąsias" idėjas ir pasiūlymus, dalyvavo bendrose veiklose, susitikimuose, o šią savaitę savo patirtimis dalijasi projektų pristatyme. Džiugina mokinių ir jų klasių auklėtojų kūrybiškumas pateikiant filmuotą ir fotografuotą projekto medžiagą.
     Būkime aktyvūs, saugokime ir save, ir gamtą. Puikios vasaros.

Atėjo lauktoji vasara. Kaip sakė amerikiečių rašytojas H. V. Longfelas: „Oras pripildytas svajingos ir magiškos šviesos. O klimatas tarsi būtų sukurtas iš viso vaikystės gaivumo.“ Švęskime vasarą: saulės perpildytas dienas, žvaigždėtas naktis... Su savo vaikais kurkime kartu jaukią vienybės oazę, suteikime savo vaikams šaknis ir sparnus, nešiokime vaikystę su savimi, nes vaikai – tai gyvi laiškai, siunčiami į ateitį. Gražios vasaros ir malonių akimirkų linki 1A klasės mokiniai ir mokytoja Greta Balandytė.