Lapkričio 23 dieną - Lietuvos kariuomenės dienos - proga nuo ankstyvo ryto pradinukai svečiavosi J.Vitkaus inžinerijos batalione, Panemunėje. Kariai mokiniams pristatė įdomią programą: filmuko apie lankomą karinį dalinį peržiūrą; demonstravo priešpėstines, prieštankines minas, amuniciją, maskuotę. Mokiniai galėjo įsitikinti, kad karių kuprinės tikrai nelengvos. Kai kurie vaikai galėjo išsidažyti veidus maskuojamaisiais dažais. Vienoje iš auditorijų pradinukai apžiūrėjo pistoletus, automatinius šautuvus, minosvaidžius ir kitus ginklus. Vėliau lankytojams buvo pasiūlyta veikla lauke. Vaikai turėjo galimybę pabandyti kuo toliau numesti granatą, ieškoti paslėptų minų su minų ieškikliu. Daug smagių emocijų mažiesiems sukėlė pasivažinėjimas su kariniais automobiliais ir šarvuočiais. Žinoma, mokiniai galėjo iš arčiau apžiūrėti ir kitą karinę techniką.

Po tokios turiningos programos vaikai buvo pakviesti į valgyklą, kurioje vaišinosi arbata ir sausainiais, o paskui visi saugiai ir kupini nepakartojamų įspūdžių grįžo į mokyklą.

Akimirkos: