PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

 

 

Telefonas: (8 37) 420400 El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

 Šių kompanijų misija – padėti jauniems žmonėms atrasti ir tobulinti savo gebėjimus. „Solid Education“ kuria aplinką, kurioje susivienija 12-18 metų ir vyresni programavimo, mobiliųjų aplikacijų, žaidimų kūrimo, muzikos kompozicijos ir garso dizaino, grafinio dizaino, 3D modeliavimo sričių talentai, kurie skatinami kūrybiškai ir laisvai mąstyti atliekant įvairias užduotis.

Mokiniams patiko eksperimentai, naujausių IT sprendimų demonstravimas, inovatyvūs bandymai. Paskaitas vedė kompanijos įkūrėjas Paulius Paškevičius, vadybininkas Remigijus Jakštys (buvęs mūsų mokyklos mokinys)  ir praktinių užsiėmimų vadovas Domas Kirdeikis (buvęs mūsų mokyklos mokinys). Kompiuterių klasėse mokiniai naudodamiesi naujausiomis kompiuterinėmis programomis kūrė žaidimus, eksperimentavo ir mokėsi kartu su dėstytojais.

Tokia patraukli veikla  suteikia galimybę mokiniams susipažinti su pažangiausiomis mokslo technologijomis, skatina domėtis IT sritimi, kurti, atrasti ir ieškoti bendraminčių.

Renginio iniciatorės ir koordinatorės: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rozvita Brazaitienė ir IT mokytoja Leila Žiemienė.

Akimirkos:

soli education