Edgaras Ulanovas mūsų mokykloje mokėsi nuo pirmos klasės. Būdamas moksleiviu aktyviai gynė mokyklos garbę įvairiose varžybose. 2010 m. tapo mūsų mokyklos abiturientu. 2013-2014 metais sezoną sėkmingai žaidė Klaipėdos Neptūno komandoje. Šį sezoną apsivilko gimtojo miesto Kauno Žalgirio  komandos marškinėlius.
Džiaugiamės, kad Edgaras nepamiršta ir buvusios mokyklos, mokytojų bei auklėtojų. Žalgirietis ne kartą užsuko ir į buvusios mokyklos sporto salę, kurioje rado didelį būrį mokinukų, buvusius kūno kultūros mokytojus. Su dideliu noru pasidalino savo patarimais kaip tapti geru krepšininku, padovanojo krepšinio kamuolių jauniesiems mokyklos krepšininkams. Mokytojai dovanų gavo po puodelį su Žalgirio atributika bei stalinį kalendorių su visų žalgiriečių parašais.