PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

 

 

Telefonas: (8 37) 420400 El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

 

Visą savaitę mokykloje vyko įvairiausios veiklos, skatinančios draugystę, toleranciją. Mažiausieji 0 – 4 klasių moksleiviai kūrė „Draugystės knygas“, kuriose sudėjo savo mintis, piešinius apie tai, kas padeda gražiai bendrauti. Knygas pristatė pradinių klasių korpuso salėje.

Kovo 26 d. mokyklos informaciniame centre 5b klasės mokiniams paskaitą apie tai, kaip išvengti patyčių, skaitė III kurso studentės, studijuojančios socialinę pedagogiką. 11a ir 11b klasių mokiniai bendravimo įgūdžius tobulino išvykę į „Gyvųjų akmenų“ sodybą: dalyvavo situacijų žaidimuose, vykdė įvairias pačių suplanuotas veiklas pasiskirstę į mišrias komandas.

Veiksmo savaitė „Be patyčių“ buvo užbaigta renginiu -  filmų peržiūra, kuriuos kūrė 5 – 10 klasių mokiniai. Savo filmukuose mokiniai atskleidė netolerantiško bendravimo  pasekmes, dalijosi patarimais, kaip saugiai bendrauti internetinėje erdvėje.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis bei saldžiomis dovanėlėmis. Sušildykime vieni kitus gražiu žodžiu, dėmesiu, gyvenkime be patyčių...

 

Organizatorės

 

1

2

4

0