PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

 

 

Tel: (8 37) 420400   Mob. tel. 8 683 96829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

Mokslas nebuvo ir niekuomet nebus užbaigta knyga. Kiekvienas svarbus laimėjimas iškelia naujų klausimų, o visokia raida ilgainiui susiduria su naujais, kaskart didesniais sunkumais.

A.Einšteinas

2015m. balandžio 30 d. Kauno šv. Pranciškaus mokykloje vyko pradinių klasių mokinių Respublikinė praktinė konferencija „Jaunasis Einšteinas“. Konferencijos tikslas - skatinti mokinius trumpam tapti jaunaisiais mokslininkais ir gilintis į pasirinktą temą, atliekant įvairius bandymus; susipažinti su gyvosios gamtos atstovais, tyrinėti, atrasti, išmokti.

Renginyje dalyvavo pradinukai iš įvairių Lietuvos miestų, kuriuos lydėjo ne tik mokytojai, bet ir tėveliai. Jaunųjų mokslininkų eksperimentus stebėjo Švietimo ir ugdymo skyriaus  vyriausioji specialistė Dileta Tindžiulienė.

Stebino dalyvių darbų gausa ir įvairovė, jaunųjų mokslininkų išradingi pristatymai bei eksperimentų demonstravimas. Džiugu, kad jaunieji tyrėjai ne tik įgijo daugiau žinių, bet ir pasinaudojo galimybe išklausyti bendraamžių pranešimų.

Dalyvių dėmesį prikaustė įspūdingais eksperimentais konferencijos partneriai iš VšĮ „VikiLab“ laboratorijos, dar labiau domėtis fundamentaliais dalykais pakvietė UAB „Sumanus pasaulis“ komanda.

Visi konferencijos dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir rėmėjų dovanomis.

          Dėkojame konferencijos rėmėjams:

AB „Naujasis Nevėžis“

UAB „Sweco Energy Consulting“

UAB „Vaiga“

UAB „SMART WORLD “

VšĮ „VikiLAB“

 

Akimirkos:

 

IMG 0212 Small

 

IMG 0242 Small

IMG 0289 Small

IMG 0304 Small

IMG 0429 Small

IMG 0435 Small

IMG 0446 Small

IMG 0469 Small

IMG 0255 Small