2015 m. rugsėjo 25-oji – Europos kalbų diena. Kauno šv. Pranciškaus gimnazijoje šią dieną vyko  netradiciniai užsiėmimai, kabinetų duris nuo ankstyvo ryto puošė įvairių šalių simbolika, mokinius nuo pat įėjimo į gimnaziją pasitiko nuotaikingas plakatas, vaizduojantis  Europos šalių atstovus,  kuriais galėjo „pavirsti“ patys mokiniai ir smagiai nusifotografuoti. Savo patirtais įspūdžiais Europos šalyse pasidalino ir gimnazijos kapelionas A.Stiklakis.

Vainikuojant Europos kalbų dieną į gimnaziją atvyko svečias iš Italijos Moreno Bonda, šiuo metu dėstantis italų kalbą KTU ir VDU universitetuose.  Svečias pravedė smagią paskaitą apie italų kalbos ypatumus, išmokė ne vieną itališką žodį, pasisveikinti ir prisistatyti italų kalba. Taip pat mokiniai susipažino su Italijoje populiariais gestų ženklais „Tylos!“, „Man nesvarbu!“, „Kaip skanu!“ ir kt. Baigiant paskaitą mokiniai sudalyvavo viktorinoje, kurios nugalėtojais tapo įdėmiausiai paskaitą išklausę ir daugiausiai teisingų atsakymų pateikę mokiniai: Dovydas Lukenskas, Neimantas Andriulionis, Gabija Bendikaitė, Ieva Ivanauskaitė, Kristijana Gelumbauskaitė, Simonas Deimantavičius ir Miglė Titovaitė.  Mokiniai bus  apdovanoti  specialiai tam svečio atvežtais prizais ir dovanomis. Po paskaitos mokiniai dar ilgai nepaleido lektoriaus. Mokinių laikraščio „Mokyklos balsas“  atstovės ėmė iš svečio interviu, kurį greitai galėsime perskaityti naujausiame mokyklos laikraščio numeryje.

output LV87cw