Sausio 13 d. mūsų gimnazijoje vyko pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. Kaip ir kiekvienais metais languose įžiebėme žvakeles, siekdami prisiminti prieš 25 metus vieningą Lietuvos piliečių siekį apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę. Mokytojai ir mokiniai šią dieną įsisegė mūsų atmintį liudijantį simbolį – NEUŽMIRŠTUOLĘ.

Pirmąją pamoką 7a ir 7b klasėse istorijos mokytojos vedė netradicinę istorijos-pilietiškumo pamoką „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti. Mokiniai klausėsi žurnalistės Egės Bučelytės prisiminimų apie 1991m. sausio 13 d. įvykius prie televizijos bokšto, skaitė savo artimųjų prisiminimus apie tuos įvykius. Dirbdami grupėmis jie parašė Padėkos laiškus sausio 13-osios laisvės gynėjams.

Aktų salėje vyko   LRT televizijos transliuojamo filmo  „Pamoka laisvei“ peržiūra ir aptarimas. O gimnazijos informaciniame centre atidaryta paroda „Laisvė pulsuoja visų mūsų širdyse...“

Džiaugiamės, kad jau 25 metus esame LAISVI.

img 8358

img 8375