PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

Telefonas: (8 37) 420400 El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

Konkursą „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija atstovaujama Švietimo informacinių technologijų centro,  VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras bei VDU Informatikos fakultetas. 2016 m. sausio 6 dieną  VDU Didžiojoje auloje vyko konkurso diplomų įteikimo šventė. Diplomai įteikti nugalėtojams ir mokiniams, surinkusiems ne mažiau 50% maksimalaus balų skaičiaus.

Mūsų gimnazijai atstovavo Liepa Matulaitytė (2a kl.), Lina Sankauskaitė (9b kl.) ir Indrė Matulaitytė (12a kl.). Labai džiaugiamės, kad visų trijų mokinių kūrybiniai darbai įvertinti diplomais, o Indrė Matulaitytė 9-12 klasių mokinių grupėje pripažinta konkurso nugalėtoja. Nuoširdžiai sveikiname gimnazistes ir linkime dar daug gražių laimėjimų.

IT mokytoja Leila Žiemienė

Indrė Matulaitytė r