Gegužės mėn. 27 d. 1-4 klasių gimnazijos mokiniai rinkosi į aktų salę, į atsisveikinimo su gimnazija šventę. Į salę atėjo ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai.

Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė R. Rasikienė ir pavaduotoja pradiniam ugdymui B. Krapauskienė. Trečiokai parengė šventinę programėlę ir pasveikino ketvirtokus, kurie sėkmingai baigė vieną mokymosi etapą. Jie šoko, vaidino, dainavo ir deklamavo. Prisiminimui ketvirtokams įteikė dovanėles suvenyrus – drugelius ir pakvietė tarti žodį. Ketvirtokų mokytoja A. Morozienė pasveikino visus susirinkusius mokinius, tėvelius, mokytojus. Ji pasidžiaugė savo mokinių gebėjimais, pasiektais rezultatais ir palinkėjo sėkmės penktoje klasėje. Ketvirtokai atsidėkodami už meninę programėlę ir prisiminimo dovanėles, padainavo dainą ir įteikė trečiokams kreidą, kempinę bei raktą, kurie visus metus primins, kad jie jau būsimi ketvirtokai – vyriausi pradinėje mokykloje. Ketvirtokai nepamiršo ir mažiausių vaikų – priešmokyklinukų ir jų mokytojų E. Klimavičienės ir A.Šleivienės. Pakvietę arčiau scenos,  jie padėkojo mokytojoms ir padovanojo mažiesiems spalvotus balionėlius bei  palinkėjo būti pavyzdingais pirmokais.

Atsisveikinimo šventės pabaigoje gimnazijos direktorė R. Rasikienė ir pavaduotoja pradiniam ugdymui B. Krapauskienė apdovanojo padėkos raštais mokinius, kurie gerai lankė mokyklą, pasiekė puikių mokymosi rezultatų, buvo aktyvūs konkursų dalyviai ir savo laimėjimais garsino gimnaziją. Mokiniai linksmi ir patenkinti skubėjo pasitikti vasaros. Renginį organizavo trečių klasių mokytojos V. Sakalauskienė ir L. Rekašienė.

Akimirkos:

WP 20160527 010