Šios dienos metu mokiniai, lydimi mokytojų, išsiruošė į žygį pėsčiomis bei dviračiais tokiu maršrutu: Kauno šv. Pranciškaus mokykla – Marvelės upės slėnis – Aleksandro Stulginskio Universitetas. Pėstieji keliavo 5 kilometrus, o dviratininkai įveikė 10 kilometrų maršrutą. Žygio metu mokiniai geriau pažino Aleksoto apylinkes, sužinojo Marvelės upės slėnio istoriją, apsilankė A.Stulginskio universitete ir net sudalyvavo paskaitoje drauge su universiteto dėstytojais ir studentais.

Taip pat žygio metu 7a klasės mokinių komandai (auklėtoja Eglė Strašinskaitė) buvo įteikta padėka už dalyvavimą Lietuvos b.l.m. saugaus eismo konkurse „Saugiausia klasė 2014“.

Šios dienos tikslas buvo paskatinti mokinius ir mokytojus propaguoti sveiką gyvenseną, populiarinti dviratį kaip ekologišką susisiekimo priemonę bei laikytis kelių eismo taisyklių.

Netradicines veiklas mokiniams šią dieną organizavo kūno kultūros ir žmogaus saugos mokytoja metodininkė Daiva Stankienė ir kultūrinio ugdymo metodinė grupė bei grupės koordinatorė direktorės pavaduotoja ugdymui Regina-Valdonė Samalionienė.

Žygio akimirkos: