PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

 

 

Tel: (8 37) 420400   Mob. tel. 8 683 96829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

Po truputį artėja į pabaigą 2013 metai. Kad nebūtų liūdna skaičiuoti tirpstančių šių metų dienų, mokyklos Informaciniame centre buvo pristatytas žaismingas, spalvingas, mūsų mokyklos mokinių (dabartinių 6-okų) sukurtas kalendorius.  Mokiniai pavasarį dalyvavo tarptautinio projekto CIPS kūrybinio rašymo programoje. Jaunieji kūrėjai  savo kalendorių nuotaikingai pristatė klasių seniūnams: pasidalino įspūdžiais apie vykusias netradicines pamokas (joms vadovavo vertėjas Darius Baltrušaitis, mokytojos Rasa Krulikauskienė, Renata Matulaitienė bei Danutė Ruseckienė), kuriose teko atlikti gausybę originalių kūrybinių užduočių. Mokiniai paskaitė keletą pačių įdomiausių posmelių, pašmaikštavimų, netikėtų minčių, kurios surašytos kalendoriuje pavaizduoto medžio lapeliuose, šakose nutūpusiuose paukščiukuose.  Beje, šio kalendoriaus idėją mokykos MMB atstovės (jų vadovė - mokytoja Jolanta Čėsnienė) pristatė respublikinėje idėjų mugėje ir buvo įvertintos diplomu už originaliausią darbą.
Po renginio kiekviena klasė gavo po kalendorių dovanų.

DSC00486

DSC00488

DSC00494

DSC00507