2014-02-04 informaciniame centre dėl protingiausių vardo kovojo 5-10 klasių mokinių komandos. Daug sunkių ir suktų klausimų neišmušė iš vėžių šauniųjų aštuntokų – jie ir tapo PROTMŪŠIO nugalėtojais. Nuo jų menkai atsiliko šeštokų ir devintokų komandos. Laimėtojai buvo apdovanoti rėmėjų prizais: leidyklos „Šviesa“ knygomis, įmonės „Vetfarmas“ užrašų knygutėmis ir rašikliais, visi dalyviai pasipuošė Kauno miesto mero A. Kupčinsko padovanotais Kauno miesto ženkliukais. Rėmėjus ir tiek puikių dovanų dalyviams  surado visada idėjų ir energijos kupina Mokinių savivaldos klubo (MSK) prezidentė Gabija Bernotaitė. MSK narėms (Neringai Gališanskytei, Rugilei Paražinskaitei, Rugilei Sinkevičiūtei, Jogailei Večerinskaitei, Emilijai Kregždytei, Evelinai Šiaučiūnaitei, Gabrielei Vitkauskaitei, Emai Bliukytei, Amandai Kiukytei) renginį organizuoti padėjo mokytoja S. Žydaitienė, mokyklos psichologė V. Lukauskienė bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui K. Bedaitė.
Tikimės, jog mokyklos „žiniukai“ susikaus dar ne viename renginyje.
Gabrielė Vitkauskaitė

Protmūšis 2014-02-04 1