Iniciatyvos paminėti šv. Agotos dieną ėmėsi mokinių savivaldos klubo mokiniai (Neringa Gališanskytė, Emilija Vikšraitytė, Garbielė Vitkauskaitė, Gintarė Kazakevičiūtė) ir prezidentė Gabija Bernotaitė. Nuoširdžiai dėkojame UAB „Vilniaus duona“, kurie mielai pasidalijo savo kepiniais: Agotos duona, riestainiais. Mokyklos Sakraliniame centre buvo pašventintas duonos kepalėlis, kurį simboliškai MSK nariai išdalijo visiems mokiniams, mokytojams ir mokyklos darbuotojams. Tądien antrokėliams (mokytojos Aušra Morozienė ir Viktorija Kirkliauskienė) vyko netradicinė pamoka, nes juos aplankė šeiminkių šeimininkės titulą turinti močiutė Grita Vosylienė. Ji papasakojo apie duonelės kelią, pavaišino savo iškeptomis bandelėmis. MSK narės mokiniams pateikė užduočių: mįslių, patarlių, susijusių su duona. Antrokams puikiai sekėsi, nes jie duonos svarbą supranta ne blogiau kaip vyresnieji.

Gabrielė Vitkauskaitė