PROJEKTAS „ENVIRONMENTAL SUSTAINABILITY FOR SUSTAINABLE SCHOOLS“  (ES4SS) SĖKMINGAI ATVĖRĖ PIRMĄJĮ VEIKLŲ PUSLAPĮ

DOKUMENTINIS FILMAS „MICROPLASTIC MADNESS“
 PROJEKTAS „ENVIRONMENTAL SUSTAINABILITY FOR SUSTAINABLE SCHOOLS“  (ES4SS) JAU TURI SAVO LOGOTIPĄ!!!
 NAUJAS ERASMUS +KA122 PROJEKTAS „ENVIRONMENTAL SUSTAINABILITY FOR SUSTAINABLE SCHOOLS (ES4SS) JAU STARTAVO!!!
PROJEKTO „ENVIRONMENTAL SUSTAINABILITY FOR SUSTAINABLE SCHOOLS“  (ES4SS) PIRMASIS PARTNERIŲ NUOTOLINIS SUSITIKIMAS
PROJEKTO „ENVIRONMENTAL SUSTAINABILITY FOR SUSTAINABLE SCHOOLS“  (ES4SS) PRAKTINĖS VEIKLOS
 PROJEKTO „ENVIRONMENTAL SUSTAINABILITY FOR SUSTAINABLE SCHOOLS“  (ES4SS) EDUKACIJA Į LAPIŲ SĄVARTYNĄ IR KITOS VEIKLOS
VASARA-ATOSTOGŲ METAS? TIKRAI TAIP! O KĄ VEIKĖ PROJEKTO ES4SS NARIAI?
EDUKACIJA-GRAŽIAUSI PASAULIO DRUGELIAI
Šv.Kalėdos  - stebuklų metas!

ERASMUS + projekto ES4SS „ENVIRONMENTAL SUSTAINABILITY FOR SUSTAINABLE SCHOOL“  mobilumas TURKIJOJE 2022 m. Spalio 3-7 d.

Pirmoji ERASMUS + projekto SUSTAINABILITY FOR SUSTAINABLE SCHOOLS (ES4SS) mobilumo diena

Antroji ERASMUS + projekto SUSTAINABILITY FOR SUSTAINABLE SCHOOLS (ES4SS) mobilumo diena

Trečioji ERASMUS + projekto SUSTAINABILITY FOR SUSTAINABLE SCHOOLS (ES4SS) mobilumo diena

Ketvirtoji ERASMUS + projekto SUSTAINABILITY FOR SUSTAINABLE SCHOOLS (ES4SS) mobilumo diena

ERASMUS + projekto ES4SS „ENVIRONMENTAL SUSTAINABILITY FOR SUSTAINABLE SCHOOL“  mobilumas SICILIJOJE 2022 m. Lapkričio 7-11 d.

Penktoji ERASMUS + projekto SUSTAINABILITY FOR SUSTAINABLE SCHOOLS (ES4SS) mobilumo diena
Gimnazijos Naujienos
Didžiojo menininko M.K. Čiurlionio kūryba yra įkvepianti ir išskirtinė

Po žiemos atostogų, pralėkusių lyg vėjas, gimnazijos biblioteka laukia jaunųjų skaitytojų. Lentynose daug naujų knygų - ir lietuvių autorių, ir užsienio. Kiekvienam pagal norą! Ateikite ir išsirinkite, kuri jums artimiausia.
Bibliotekininkė Reda Janušauskienė

Gruodžio mėnesį Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos VDU universitetinė klasė aktyviai dalyvavo gamtamokslinėse veiklose. Mokiniai atliko gamtamokslinius tiriamuosius darbus VDU Žemės ūkio akademijos laboratorijose. Devintokai antrą kartą apsilankė agrobiotechnologijų laboratorijoje. Pirmo apsilankymo metu mokiniai, susipažinę su pagrindiniais darbo in vitro reikalavimais, pasirinko augalų sėklas, kurias sterilino ir sėjo į paruoštas maitinamąsias terpes aseptinėmis sąlygomis. Šį kartą jau galėjo pamatyti savo darbų rezultatus, kurie sulaukė dėstytojos pagyrų. Chemijos laboratorijose gimnazistai susipažino su įvairiomis cheminėmis medžiagomis, o praktinių užduočių metu gilino mokykloje įgytas žinias.
Mokytoja Milda Mažeikienė

Informatikos mokytojai labai džiaugiasi, kad naujus metus pradeda puikiomis naujienomis. Mes ir vėl turime laimėtoją respublikiniame informatikos konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“. Sveikiname konkurso nugalėtoją 6a klasės mokinę Gustę Mačiulskytę! Mokinė apdovanota konkurso organizatorių ir rėmėjų prizais.
Piešinių konkurse taip pat dalyvavo Dominykas Marazas (11a kl.), konkursui pateikęs net du piešinius.
Pasidžiaukime kalėdiniais mokinių darbais.
Sveikiname ir linkime sėkmės kūryboje!
IT mokytoja Leila Žiemienė

Didžiojo menininko M.K. Čiurlionio kūryba yra įkvepianti ir išskirtinė - tuo mokiniai įsitikino lietuvių kalbos pamokose, kurios vyko netradicinėse erdvėse. Pasidžiaugę šių metų Kauno eglute, gimnazistai lankėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio dailės galerijoje. Abiturientai ir 8c klasės mokiniai prieš atostogas susipažino su simbolistiniais dailininko paveikslais (aštuntokai pažiūrėjo ir filmą "Angelų takais"). Vėliau edukacijos vadovė pakvietė mokinius į dirbtuves prisiliesti prie savitos M. K. Čiurlionio technikos ir perprasti meno paslaptis, o mokytojos skatino semtis idėjų rašiniams.
Lietuvių kalbos mokytojos R. Boreikienė, R. Matulaitienė ir G. Kutkienė ir bibliotekininkė R. Janušauskienė