PREZIDENTO VALDO ADAMKAUS GIMNAZIJA

       President Valdas Adamkus gymnasium

Visą savaitę mokytojai ir mokiniai iš Suomijos, Švedijos, Bulgarijos, Norvegijos, Ispanijos ir, be abejo, Lietuvos, nagrinės gamtosaugines problemas, kurs video filmus aplinkosaugine tema, ieškos būdų, kaip išsaugoti Žemę. Gamtosaugine tematika sukurti video filmai bus talpinami specialioje virtualioje projekto svetainėje.

VETA projektas - tai puiki galimybė visiems projekte dalyvaujantiems mokiniams ir mokytojams pažinti kitų šalių kultūras, tobulinti užsienio kalbos kalbėjimo įgūdžius, susirasti naujų draugų užsienio šalyse.

Projekto metu nagrinėjama aplinkosaugos tema ne atsitiktinai pasirinkta pirmojoje Lietuvoje ekologinės krypties mokykloje – Kauno šv. Pranciškaus gimnazijoje. Šis projektas suvienijo daugiau nei penkiasdešimt šioje mobilumo programoje dalyvaujančių skirtingų šalių mokinių ir mokytojų, kuriems svarbu, kad draugiškas elgesys su mus supančia aplinka, atsakomybė už asmeninius veiksmus, vartotojiškumo mažinimas turėtų tapti kiekvieno atsakingo asmens kasdieniniu įpročiu.

Tik veikiant kartu, susivienijus bendras jėgas galima rasti geriausius sprendimus, kaip išsaugoti mus supančią aplinką.