PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

 

 

Mob. tel. 8 683 96829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

         Pavasarį pievos Lietuvoje nusagstytos geltonais pienių žiedais, tačiau neilgai trukus vietoje ryškių žiedlapių atsiranda balti „pūkai“, kuriuos išblaško vėjas. Pasidžiaukime kartu su mūsų gimnazijos ketvirtokais, kurie savo piešiniuose sukūrė fantastišką pienių pūkų grožį. 

   

Šiandien paskutinis skambutis, deja, nuotoliniu būdu nuaidėjo 70-osios laidos abiturientams.
Sveikiname su gražia švente visus IVa ir IVb gimnazijos klasių abiturientus ir jų auklėtojas S. Žydaitienę ir L. Žiemienę.
Tegu karantinas nebūna kliūtis pasidžiaugti prabėgusiomis mokyklinio gyvenimo dienomis ir sėkmingai įveikti egzaminų barjerą.

IIIa, IIIb gimnazijos klasių mokiniai

 

   

Pavasarinės šukuosenos

Pavasario šukuosenų mados tendencijas labai gerai išmano kūrybingi "Bitučių" grupės vaikai ir jų mokytoja Diana Liutkevičienė. Įsitikinkite...

 

     

Muziejus į namus

     Šiandien nuotolinėje lietuvių kalbos pamokoje svečiavosi Vaikų literatūros muziejaus muziejininkė Vilma Dielininkė. Netradicinėje pamokoje klausėmės lietuvių rašytojų kūrinių ištraukų, sužinojome daug naujo apie pačius vaikų knygų autorius. Muziejininkė ne tik pristatė knygų veikėjus (Arklį Dominyką, meškiuką Rudnosiuką, varlę Legariją, daktarą Kripštuką, Čepkelių Raganą), bet ir vaidino įvairius personažus. Muziejininkė mums skyrė namų darbų perskaityti vasarą bent po kelias lietuviškas knygas. Pamoka visiems labai patiko. Būtinai, kai tik galėsime, apsilankysime muziejuje.

5b klasės mokinė Austėja Atkočaitytė

   

     5b klasės mokiniai, įkvėpti LRT akcijos, taip pat nori padėkoti mokytojams už jų kantrybę, dėmesį, laiką, teigiamas emocijas, supratingumą, šilumą - tai jaučiame ir mokydamiesi per atstumą.

Koliažo autorė Indrė Stralkutė

 

         Jei savaitgalio laisvalaikį norite praleisti prasmingai, pasinerti į kūrybą, jums idėjų gali pasiūlyti mokiniai, kurie kartu su mokytoja Kristina Alesiene nuotolinėse technologijų pamokose kuria rankdarbius, prikelia nereikalingus namų apyvokos daiktus antram gyvenimui.