PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

 

 

Mob. tel. 8 683 96829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

  Linksmoji dailė. Meninės veiklos metu Smalsiukai stengėsi kuo panašiau, tikroviškiau nupiešti savo kojinaites 🙂 

    Šiandien užsukti į virtualią linskmųjų kiškučių parodėlę kviečia 1a klasės mokiniai ir jų mokytoja Greta Balandytė.

   
Jaukaus Atvelykio, arba Vaikų Velykėlių, ryto.
Margučių, kuriuos margino kartu su šeimos nariais, nuotraukomis dalijasi 5b klasės mokiniai.
 

   
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija sėkmingai atnaujino STEAM praktinę tiriamąją veiklą VDU Lietuvos žemės ūkio akademijoje!
Nuotolinio mokymosi Google Hangout programa 8 ir 9 klasių mokiniams tapo nauju įrankiu dalyvaujant paskaitoje aktualiomis temoms: „Ekologiški maisto produktai Lietuvoje“, „Kas yra skaitmeniniai žemėlapiai ir kaip juos sukurti?.
Praktinės užduotys virtualiose darbo grupėse – tai naujos patirtys mokiniams, galimybės juos mokantiems mokytojams pritaikyti tolimesniame ugdymo procese.
 

 

   
Nuotolinis susitikimas su Edgaru Ulanovu
Šiandien mes, jaunieji žurnalistai ir 5b klasės mokiniai, krepšinio mėgėjai, turėjome ypatingą galimybę pabendrauti su garsiu Lietuvos krepšininku ir buvusiu mūsų gimnazijos mokiniu Edgaru Ulanovu. Nuotoliniu būdu vykusiame susitikime (šitą idėją pasiūlė pats krepšininkas) uždavėme įvairių klausimų, susijusių su mokykliniu gyvenimu, šeima, na, ir, žinoma, krepšiniu. Sulaukėme įdomių ir išsamių atsakymų, krepšininkas nuoširdžiai ir kantriai dalinosi savo patirtimi iš mokyklos laikų, iš krepšinio pasaulio. Sužinojome, kaip Edgaras pasuko į sporto kelią, kokias saldžiausias pergales prisimena su džiaugsmu ir ne tokius saldžius pralaimėjimus. Tačiau ir pralaimėjimas, anot žalgiriečio, užgrūdina, sustiprina, kaip ir reikliojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus reiklumas, kategoriškumas. Taip pat Edgaras užsiminė apie kitus pomėgius: mėgsta žaisti smiginį, skvošą. Svečias mena, kad visada linko į sportą: būdamas mokinys gimnazijai atstovaudavo tinklinio, stalo teniso, „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Paklaustas, kokia pamoka jam labiausiai patiko, E. Ulanovas nedvejodamas atsakė, kad tai ne kas kitas, o kūno kultūra. Perdavė linkėjimus mokytojui Egidijui Rutkauskui. Nors susitikimo laikas prabėgo nejučia ( o bendravome daugiau negu valandą), susitikimu labai džiaugiamės, nes pokalbis su garsinančiu gimnaziją ir visą Lietuvą sportininku praskaidrino nusistovėjusią nuotolinio mokymosi rutiną.
O svarbiausia žinutė, nuskambėjusi pokalbyje, ta, kad reikia nebijoti svajoti – atkakliai siekiant svajonės viskas išsipildo. Kažkada ir Edgarui buvo sunku patikėti, kad taps „Žalgirio“ komandos žaidėju, kad atstovaus Lietuvai krepšinio rinktinėje – visa tai dabar yra tikrovė.
Susitikimo pabaigoje palinkėjome Edgarui pergalių, sveikatos ir gražių pokyčių šeimoje.
Oresta Arbašauskaitė
 

 

     
Praėjo šv. Velykos, artėja Atvelykis - dar vadinamas vaikų Velykėlėmis. Pasidžiaukime kartu 4b klasės mokinių kūrybinių darbų virtualia paroda.
Mokytoja G. Balčaitienė