PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

 

 

Mob. tel. 8 683 96829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

 
Dailės pamokose mokiniai turi progą išlaisvinti fantaziją ir kūrybiškumą.
Užsukite į virtualią parodą. Dedukciniai portretai ir koliažai.
Dailės mokytoja V. Tamošiūnienė

 

 
KARANTINAS NESUTRUKDĖ IŠŠŪKIO EIGAI!
Gimnazijos 1A klasės pradinukai priėmė dar vieną ,,Sveikatiados maisto detektyvų“ iššūkį. Tai ,,Sveikatiados iššūkis – pieno tūsas!“ Iki balandžio 27 dienos kviečiame prie iššūkio jungtis ir tave ! Parodyk visiems, kaip sekasi tau taikyti naujus įpročius!
Kviečiame apsilankyti sveikatiados puslapyje
https://www.facebook.com/Sveikatiada/
ir palaikyti mūsų pirmokėlius, paspaudus "like", kurių Nr. 56

 

 
Edgaras Ulanovas linki karantino metu nenuleisti rankų
Karantinas - pertrauka sportininkams. Gimnazijos žurnalistės pasidomėjo, kaip šį ramybės periodą priima garsus žalgirietis, buvęs mūsų gimnazijos mokinys Edgaras Ulanovas. Sportininkas atsakė: "Aš asmeniškai prasibėgu kiekvieną dieną nors po 30 min, tada grįžęs pasportuoju namuose, kilnoju svorius, darau balansinius pratimus ir kita... O šiaip, aišku, tai neatstoja krepšinio ir kamuolio .. Tad reikia rasti tokią veiklą, kuri prikeltų tavyje vaikiškumą, nuoširdumą ir kūrybiškumą - tik tada pavyks kažkas nepaprasto ir unikalaus... Tiesiog dabar tinkamas laikas ieškoti savęs ..."
Tad karantinas yra ne tik suvaržymų, bet ir galimybių metas.
Nuotrauka iš E. Ulanovo facebook paskyros

 

   
Mokydamiesi nuotoliniu būdu, naudojamės ne tik elektroniniais leidiniais, bet ir įprastais vadovėliais bei kitokiomis knygomis. Jei norite, kad priemonės išliktų tvarkingos, pasidomėkite Kauno apskrities viešosios bibliotekos pasiūlymu.

 

 
PERSKAITYTŲ KNYGELIŲ PRISTATYMAS
 
      Trečiadienio rytas 1A klasės vaikučiams prasidėjo taip, kaip prasidėdavo būnant mokykloje – perskaitytų knygelių pristatymais. Tik šį kartą tai vyko šiek tiek kitaip. Vaikai, patogiai įsitaisę, padedant tėveliams, o kai kurie ir savarankiškai prisijungę prie nuotolinės platformos ZOOM, pristatė neseniai perskaitytas knygeles. Skaitymas – rimtas reikalas, kai kalbame apie perskaitytas net 200-300 puslapių knygas. Ši prasminga veikla vaikams turi teikti kuo daugiau malonių pojūčių. Mūsų, suaugusiųjų, pareiga – padėti savo vaikui, pasistengti, kad jam skaityti būtų lengva, smagu, o skaitomos knygelės atitiktų jo amžių bei pasaulio suvokimą. Padėkime savo mažiesiems suprasti, kad skaitymas leis jiems keliauti laiku, nuneš į kitus pasaulius, supažindins su naujais žmonėmis. Mes nesame užsibrėžę perskaityti „n“ puslapių, tačiau esame užsibrėžę skaityti mums įdomias knygas, sudominusias viršeliu, pavadinimu ar išgirdus kitų atsiliepimus. Pasidalyti įspūdžiais apie perskaitytą kūrinį netrukdo ir nuotoliniai susitikimai. Vaizdo pamokoje aptarėme linksmiausius, įdomiausius, keisčiausius knygų veikėjus. Po diskusijų, pasidalintų minčių, vaikai klausėsi mokytojos skaitomos, niekam negirdėtos pasakos apie tai, kaip begemotas tapo begedronu. Taigi, brangūs vaikai, ir toliau ieškokime, skaitykime, klausykime, pasidalinkime, kaip garsus italų dramaturgas K. Goldonis yra pasakęs: „Žmogus, turintis rankose vertingą knygą, niekada negali būti vienišas“.
Mokytoja Greta Balandytė.

 
SUSITARIMAI SĖKMINGAM MOKYMUISI
     Rytoj pradėsime antrąją nuotolinio mokymosi savaitę. Dirbti virtualioje aplinkoje - iššūkis visiems. Kad darbas vyktų sklandžiau, mes po pirmosios savaitės patirties savo bendraamžiams patariame laikytis keleto susitarimų. Sutikite, geranoriškas bendradarbiavimas - tai nauda ir mums, mokiniams, ir mokytojams, ir mūsų tėveliams.
Jaunųjų žurnalistų klubas