PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

 

 

Mob. tel. 8 683 96829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

Mieli mokiniai,
Nuo pirmadienio pamokos vyks nuotoliniu būdu. Kviečiame pažvelgti į tai kaip į naują ir kupiną atradimų iššūkį, kuris duris į žinių pasaulį atvers kitokiu, netradiciniu būdu, bus įdomus ir suteikiantis daug ir plačių galimybių.
Didžiuokitės būdami mokiniais ir drąsiai priimkite šį iššūkį žengiant į kitą, sudėtingesnį, tačiau įveikiamą etapą. Tikime Jumis ir žinome, kad kartu įveiksime viską.
Jūsų parama - mokytojai, kurie dvi savaites atsakingai ruošėsi dirbti nuotoliniu būdu, rengė pamokos medžiagą, mokėsi patys, kad pamokos nuotoliniu būdu būtų įdomios ir naudingos.
Elkitės saugiai ir atsakingai, sąžiningai atlikite Jums pavestas užduotis, kurios padės Jums tobulėti. Nepamirškime vertybių - padėkite vieni kitiems, o taip pat atsakingai ir saugiai elkitės internete, nes gera savijauta, pagarba vienas kitam yra labai svarbu.
Saugokime savo ir aplinkinių sveikatą. Likite sveiki ir apsaugoti.

Gimnazijos administracija

Daugiau informacijos skaityti gimnazijos svetainėje:
https://adamkausgimnazija.lt/index.php…

    Švenčiame kartu su visais 30 laisvės pavasarių! 

   

Nepriklausomybei 30!

Antradienio rytą gimnazijos kieme susibūrė priešmokyklinio ugdymo grupės "Smalsiukai" vaikai, 1A, 3B, 3D ir 4A klasių mokiniai ir mokytojai įgyvendinti pilietinės akcijos idėjos "Gyvasis tautos žiedas". Gera kurti ir būti kartu! Prasmingos ir džiugios Kovo 11-osios šventės! 1A klasės mokytoja Greta Balandytė

 

   

Laisvės šokis

Su šypsenomis, džiaugsminga ir pakylėta nuotaika švęskime 30 atkurtos nepriklausomybės pavasarį.
Gražios šventės!

 

   

70 abiturientų laidos šimtadienio programą pakoregavo grėsmingasis koronavirusas, bet jaunyste, energija, šmaikštumu žaižaruojantys III gimnazijos klasių gimnazistai ir abiturientai dainavo, šoko, deklamavo, juokavo... Anot gimnazistų, mokyklinis gyvenimas kai kam primena pragarą, kai kam rojų, nes ir patys mokiniai vieną dieną geručiai kaip angelai, kitą dieną lyg "velnių prisiėdę" - gyvenimas spalvingas ir banguotas. Svarbiausia per 100 dienų iki egzaminų surasti vidinę harmoniją - tada jokie iššūkiai nebaisūs. Sėkmės, abiturientai🙂

R. Janušauskienės nuotr.

 

    Ar pritrūkote kantrybės?
Užsukite į priešmokyklinę grupę " BITUTĖS". Čia vaikai mokosi kantrybės - eksperimentuoja su pupomis.