PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

Mob. tel. 868396829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt

Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

 
Spalio 20 d. 7a ir 7b klasių mokiniai mokėsi kitaip.
Pamokas pradėjo Užutrakio dvare, susipažino su dvarą įkūrusios grafų Tiškevičių šeimos istorija, jų buitimi ir verslais. Vėliau edukaciją mokiniai pratęsė "Alpakų ūkyje". Čia jie sužinojo alpakų atsiradimo Lietuvoje istoriją ir susipažino su šių gyvūnų nauda žmonėms.
Visi džiaugėmės netradicinėmis pamokomis, gražiu oru ir gera nuotaika.
 
 
Priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinio ugdymo klasėse mokiniai rytą prieš pirmąsias pamokas pradeda mankšta pagal programėlę “Morning exercises for kids”, o pertraukų metu mankštinasi lauko erdvėse. Esant prastam orui, klasėse mes pasitelkiame šiek tiek fantazijos bei noro ir užsiimame jogos bei dėmesingumo praktikomis. Tai tampa puikiu nauju užsiėmimu klasėje. Vaikai mokomi reguliaraus fizinio lavinimo, kuris yra įtraukiantis ir suteikia mokiniams teigiamos patirties.
Likti sveikiems ir aktyviems linki mokytojai Greta Balandytė, Modestas Bižys, psichologė Eglė Totoraitienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Simona Smilgevičiūtė.
 
 
Integruota kūno kultūros ir oro jogos pamoka
Pamokos metu vaikai atliko smagią mankštą su specialiomis juostomis, lavino koncentraciją, gerino laikyseną, savijautą ir nuotaiką. Vaikai atliko apšilimą visoms raumenų grupėms, mokėsi kvėpavimo pratimų, jogos pozicijų bei teisingo atsipalaidavimo.
Pamoką organizavo mokytoja Birutė Krapauskienė ir oro jogos mokytoja Greta Balandytė.
 
 
Startavo prevencijos programa “Obuolio draugai”, į kurią įsijungė gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Programa padės ugdyti vaikų socialinius gebėjimus: įveikti kasdienius sunkumus, išspręsti kylančius konfliktus, įsitraukti į aktyvias veiklas ir kūrybinius procesus. Be asmeninės atsakomybės ugdymo, vaikai mokysis prašyti pagalbos, ieškoti paramos tada, kai savo jėgomis sunkumų įveikti nepavyksta.
Mokytoja Greta Balandytė.
 
  Jaunieji aviamodelių kūrėjai džiaugiasi lankydami mokytojo Arvydo Gaižučio vadovaujamą būrelį. Čia mokiniai įgyja bendrųjų žinių apie aviaciją, aviamodelių konstravimą, gamina laisvojo skridimo, aviamodelius ir su savo darbais sėkmingai dalyvauja varžybose. 

 

 
ES programavimo savaitė (EU Code Week) GIMNAZIJOJE!
Startuojame visi savo jėgas išbandydami tarptautinio IT konkurso BEBRAS pirmame etape. Sėkmės gimnazistams!
 

 

   
Tyrinėti, pažinti, pamatyti!
Taip nusprendė 1a, 1b ir 2b klasių mokiniai ir mokytojos Aušra Morozienė, Genė Balčaitienė, Rasa Bieliūnaitė. Kur gražiausias miškas rudenį? Ogi čia pat- prie Kauno marių. Mokiniams labai daug papasakojo 1b klasės mokinio Majaus senelis, kuris ilgus metus buvo Dubravos miško girininku. Pirmokai ir antrokai mokėsi atskirti medžius nuo krūmų, lapuočius nuo spygliuočių. Sužinojo, kaip atrodo pelkė, kas joje gyvena, klausėsi, kaip ošia miškas, kala genys, kranksi varnas.
 

 

  Spalio 12d. 5c klasės mokiniai vyko į pažintinę ekskursiją po Birštoną. Mieste aplankė vandens garinimo bokštą "Druskupį", paragavo mineralinio vandens biuvetėje, pasivaikščiojo Nemuno pakrante iki Vytauto kalno, įveikė Mindūnų apžvalgos bokšto aukštį (36 metrai), pasigrožėjo gamta prie Škėvonių atodangos. 

 

 
Spalvotas ir šiltas ruduo Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos 3 a klasės mokiniams išliks ilgai atmintyje. Jie pirmą kartą sodino gimnazijos vaismedžių sodą. Medelius sodui padovanojo vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programos organizatoriai. Sodas – didelis džiaugsmas ir atsakomybė. Dar daug trečiokėliams reikės sodininkystės žinių: išmokti žiemai paruošti medelius, juos apsaugoti nuo žvėrelių. Bet, kaip sako Thomas Fuller, tas, kuris sodina medžius, myli ne tik save, bet ir kitus.
 

 

  Šiandien 1a klasėje (mokytoja Aušra Morozienė) vyko integruota pasaulio pažinimo ir gamtamokslinių tyrimų pamoka. Šios pamokos tikslas buvo ištirti ir apibūdinti įvairius skonius. Atlikę tyrimą vaikai išsiaiškino, kas padėjo nustatyti įvairius skonius.