PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

 

 

Mob. tel. 8 683 96829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

   

   Jie drąsūs, smalsūs, draugiški, ryžtingi, padykę, užsisvajoję, kruopštūs, geri. Tai gimnazijos ketvirtokai, susirinkę į paskutinę pamoką su savo pirmąja mokytoja. Pamoka vyko didelėje salės erdvėje, veidus dengė kauklės, tačiau džiaugsmo nė kiek ne mažiau. Kad ir trumpai, bet smagu vėl susitikti visiems gimnazijoje, prisiminti čia prabėgusius ketverius mokymosi metus.

      Tegu skrieja Jūsų svajonės aukštyn kartu su margaspalviais vaikystės balionais. Šiandien atsisveikinome, bet laukiame sugrįžtančių rugsėjį!

 

  Sėkmingas startas klasių projektinių veiklų mūsų ilgamečių partnerių VDU Botanikos sodo erdvėse! 

 

                                                                      Ar jau pastebėjote, kokiu grožiu pražydo pievos?
1A klasės mokiniai tikrai pastebėjo ir įkvėpti žiedų spalvų surengė virtualią dailės darbelių parodą. Mokytoja Greta Balandytė 

         Iš didelės gausybės Skinijos organizuojamo konkurso „Nusipiešk savo svajonių kojinytes“ piešinių nominacijoje “Už lietuviškų motyvų panaudojimą” buvo išrinktas laimėtoju mūsų gimnazijos 7b klasės mokinys Emilis Kirliauskas su piešiniu “Žvilgsnis į laisvę”. 

           Džiugu ir kartu simboliška, kad nerūpestinga vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.
2 a klasės mokinukai su tėveliais organizavo popietę VDU Botanikos sode. Vaikai dalyvavo komandiniuose žaidimuose, tyrinėjo gamtą, rašė palinkėjimus draugams. Antrokai paleido į dangų daugybę muilo burbulų, simbolizuojančių nerūpestingą, saugią vaikystę. 

         Garsus anglų rašytojas Tekerėjus yra pasakęs: „Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį“. 1A klasės mokinių širdeles šildo visus mokslo metus intensyviai skaitomos knygos, į jų virtualią parodėlę Jus visus ir kviečiame. Mokytoja Greta Balandytė.