PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

 

 

Mob. tel. 8 683 96829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

   

Mūsų gimnazijos atstovai susitiko su LR švietimo, mokslo ir sporto ministru Algirdu Monkevičiumi

Šiandien gimnazijos Mokinių mokomosios bendrovės komanda, laimėjusi tarptautinėje LJA mugėje nominaciją "Į ateitį žvelgiantis kūrėjas", jų vadovė Jolanta Čėsnienė ir direktoriaus pavaduotoja Birutė Krapauskienė vyko į LR švietimo, mokslo ir sporto ministeriją, kur susitiko su Ministru A. Monkevičiumi ir kitais ministerijos atstovais. Mokiniai aptarė įvairius klausimus, susijusius su galimybe plėtoti verslą jau besimokant mokykloje, bei kitas aktualias temas.

 

    Mokytojai aplankė skaitytojų Meką - Vilniaus knygų mugę, skirtą menininkui Jonui Mekui ir jo kūrybai atminti. Malonūs susitikimai su rašytojais, leidėjais, naujos knygos, idėjos, įkvėpimas - būtina apsilankyti visiems. 

    Mūsų gimnazistams puikiai sekėsi įveikti internetinio konkurso "Olympis 2019" užduotis. Tai patvirtina ir 3b, ir 3d klasės gudručiai. 

    Akcija "Vasaris - sveikatingumo mėnuo" įtraukė daugelį gimnazijos pradinių ir vyresniųjų klasių mokinių. Mokiniai kartu su etikos mokytoja V. Martinkiene sukūrė net "Ekologijos kodeksą". O 2a ir 3d klasės pradinukai irgi nemažai galėtų papasakoti apie sveikatą tausojančią mitybą. 

    Sveikinimai🥉
Šauniai Kauno miesto projekto ,,Ten, kur mūsų namai,, 9-12 kl orientavimosi konkurse ,,Žaliakalnis - inteligentijos lopšys" mūsų gimnazijai atstovavo 10a kl. mokiniai Gabija K. Smiltė, Gabija Ž. ir Fabijus. Komanda užėmė III -ąja vietą. 

    Šventinė nuotaika "Bitučių" grupėje.
Mylim šeimą ir tėvynę💛💚