PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

 

 

Mob. tel. 8 683 96829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

    6c klasėje anglų kalbos gramatikos pratimai - patraukliausia vaikams veikla! 

    Artėja Vasario 16-osios šventė
Šią svarbią datą 4-5 klasių mokiniams paminėti padėjo žaismingas, svarbius Lietuvos istorijos faktus primenantis Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklis "Molinis sapnas".
Kviečiame aktyviai dalyvauti Vasario 16-osios renginiuose. 

    Tęsiame Saugesnio interneto savaitės renginius: svečiuose Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus
Vyresnioji specialistė Aira Ramonienė. 

    Sveikos mitybos pagrindai - nuo mažens.
"Vaisių savaitės" akimirkos 1a klasėjė.

   

"Saugesnio interneto diena" - sėkminga diena mūsų gimnazistams

Vasario 11 dieną, minint „Saugesnio interneto dieną“ į kūrybines dirbtuves „CYBERteens“ "Žalgirio" arenoje iš visos respublikos buvo sukviesta 19 komandų. Įvairių mokyklų vyresnių klasių mokiniai išklausę ekspertų pasakojimų ir patys turėjo sugeneruoti idėją, kuri padidintų saugumą internete. Dalyviai ėmėsi šio atsakingo darbo ne vieni, jiems savo pagalbą teikė įvairių sričių ekspertai (IT, rinkodaros, komunikacijos ir kiti specialistai). Mūsų gimnazijai atstovavo dvi II a gimn. klasės mokinių komandos. Renginio organizatorius sužavėjo mūsų gimnazistų parodytas kūrybiškumas, artistiškumas, gebėjimas įtaigiai kalbėti ir priversti patikėti savo idėjos veiksmingumu. Vienos iš komandų pasiūlyta idėja atnešė laimėjimą – antrąją vietą ir 2500 eurų vertės programavimo mokymus. Džiaugiamės, kad mūsų gimnazistai nėra abejingi saugumui internete ir turi tiek gebėjimų, idėjų bei drąsos.

 

    Mums, Smalsiukams, ne bėda net jei žiemą taip ir nebuvo iš ko nulipdyti besmegenio ☃️ Mūsų klasėje šiandien siautė tikra džiaugsmo ir šypsenų pūga, nes sniegą pasigaminome patys!