PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

 

 

Mob. tel. 8 683 96829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

    Vaisių savaitė
1b klasės vaikai aktyviai įsijungė į projektą "Vasaris - sveikatingumo mėnuo". Pirmokai pertraukos metu iš plastelino lipdė vaisius ir daržoves. O paskui ragavo tikras daržoves ir tikrus sultingus vaisius. Tikimės, kad pirmokai augs sveiki ir žvalūs. 

   

Gimnazijos projektas"VASARIS - SVEIKATINGUMO MĖNUO" TĘSIASI.

Vasario 10-14 dienomis "Vaisių dienos". Mokiniai su mokytojais valgo vaisius, gamina, ragauja "žaliuosius kokteilius". Kartu visi svarsto, kodėl ir kaip reikia valgyti vaisius, kokių vitaminų turtingi vaisiai, kurie yra mėgstamiausi. Vaikai šią savaitę atliks iš anksto paruoštas užduotis patikrinti žinioms apie vaisius, dalyvaus piešinių konkurse "Valgau vaisius". Mokiniai iš plastilino lipdys obuolius ir kriaušes. Įspūdžių ir skonių kupina dar viena savaitė!

 

    Gimnazijos projektas"VASARIS - SVEIKATINGUMO MĖNUO".
Vasario 3-7 dienomis, mokiniai su mokytojais gėrė vandenį, pagardintą citrinomis, apelsinais, mėtomis ir agurkais. Mokiniai su mokytojais aptarė vandens svarbą žmogaus organizmui: koks yra vanduo, kodėl reikia gerti vandenį, kada reikia gerti ir kas vandenį teršia. Vaikai atliko iš anksto parengtą užduotį "Ką žinau apie vandenį", žiūrėjo ir aptarė matytą vaizdo medžiagą bei pildė stebėjimo dienoraštį "Kasdien geriu vandenį". Klasių mokytojos pastebėjo, kad dienoraščio pildymas ir vanduo, pagardintas pasirinktais priedais, ypač citrinomis ir apelsinais, mokinius motyvavo vandenį gerti kur kas dažniau. 

    Šiandien priešmokyklinė " Bitutčių" grupės smagiai pradėjo savaitę - išvyka į vaikų užimtumo centrą " Kitokios lapės", kur dalyvavo edukacijoje "Užgavėnių kaukės". Vaikai linksmai leido laiką su Ragana ir Čigonu, kartu šoko ir dainavo, žaidė žaidimus, Lašininis ir Kanapinis išmėgino virvės traukimo rungtį. Gaminome Užgavėnių kaukes ir vaišinomės blynais su arbata. Turiningai praleistas laikas - vien tik geros emocijos ir dar gražesni prisiminimai 

    Štai tokios įtraukiančios ir nuotaikingos 4a klasės pamokos ir rimtos pertraukos 

    4a klasės mokiniai su džiaugsmu pasinėrė į EBRU meną