Šių metų Gegužės 25 d. Vytauto Didžiojo universitetas ir Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šia sutartimi sustiprintas VDU bendradarbiavimas su Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija, ir nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. įsteigta VDU vardo universitetinė klasė.
Kiekvienas universitetinės klasės mokinys tapo VDU 2022 RUDENS SEMESTRO „studentu“ ir turi galimybę nuotoliniu būdu kartu su universiteto studentais mokytis vieną iš pasirenkamųjų dalykų, trečiosios užsienio kalbos, atlikti gamtos mokslų praktinius tiriamuosius darbus VDU Žemės ūkio akademijos laboratorijose.
Linkime gimnazistams sėkmingo starto ir aukštų akademinių rezultatų!