Gruodžio mėnesį Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos VDU universitetinė klasė aktyviai dalyvavo gamtamokslinėse veiklose. Mokiniai atliko gamtamokslinius tiriamuosius darbus VDU Žemės ūkio akademijos laboratorijose. Devintokai antrą kartą apsilankė agrobiotechnologijų laboratorijoje. Pirmo apsilankymo metu mokiniai, susipažinę su pagrindiniais darbo in vitro reikalavimais, pasirinko augalų sėklas, kurias sterilino ir sėjo į paruoštas maitinamąsias terpes aseptinėmis sąlygomis. Šį kartą jau galėjo pamatyti savo darbų rezultatus, kurie sulaukė dėstytojos pagyrų. Chemijos laboratorijose gimnazistai susipažino su įvairiomis cheminėmis medžiagomis, o praktinių užduočių metu gilino mokykloje įgytas žinias.
Mokytoja Milda Mažeikienė