Lapkričio 26 dieną mūsų gimnazijoje vyko ketvirtoji nacionalinio konkurso "Mano pasaulis - darniai Lietuvai" atranka. Konkursas skirtas skleisti jaunimui darnaus vystymosi vertybes, žinias apie darnios plėtros koncepciją, lietuvių tautinį, kultūrinį paveldą, stiprinti moksleivių ir universitetinės bendruomenės ryšius bei bendradarbiavimą. Šiame konkurse mūsų mokiniai dalyvauja trečius metus iš eilės.

Renginio pradžioje buvo pristatyta įspūdinga integruota šokio, muzikos ir IT programa, kurioje mokiniai atskleidė gamtos grožio ir   jo trapumo temą (vadovės S. Žydaitienė, E. Rutkauskienė ir S. Serbentienė). Įtaigi meno kalba apie ekologines problemas nepaliko nė vieno žiūrovo abejingo.

Antroje renginio dalyje 6 Kauno švietimo įstaigų moksleivių komandos iš Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro, Kauno šv. Pranciškaus,  Kauno Rokų,  Kauno ,,Varpo‘‘, Kauno r. Garliavos Jonučių, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijų varžėsi istorinių, etnokultūrinių ir ekologinių žinių viktorinoje.

Mūsų gimnazijai atstovavo mokinės Augustė Remeikaitė (10b kl.), Amanda Kiukytė (10a kl.), Eidvilė Kirvėlaitytė (10a kl.), Aušra Petrauskaitė (10b. kl.), Leta Kmieliauskaitė (10a kl.).

Nors šį kartą sėkmė lydėjo kitas komandas, visiems dalyviams patiko gražus ir šiltas renginys.

Biologijos mokytoja Indrė Šlajūtė

Padeka1