Visą lapkričio mėnesį mūsų mokyklos 1-12 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo internetiniame edukaciniame konkurse „Olympis 2015”. Patraukli konkurso forma paskatino mokinius pasitikrinti savo anglų k., lietuvių k., matematikos, biologijos, fizikos, chemijos, istorijos, geografijos, IT žinias. Rezultatai tikrai puikūs. I-III vietų  įvairiuose konkursuose  turime  per 200! Keletas mokinių simboliniais aukso medaliais bus apdovanoti net už kelis konkursus. Džiaugiamės  9 b klasės mokinio Martyno Arlausko pasiekimais (3 medaliai), po du medalius iškovojo šie 8a klasės mokiniai: Pijus Jonas Navasaitis, Martyna Kalėdaitė ir Rimas Povilaitis, dviem medaliais bus apdovanotas ir 11a klasės mokinys Žygimantas Kadiša. Sveikiname visus  medalininkus, I-III vietų laimėtojus ir konkurso dalyvius. Sėkmės ir linkime įveikti dar ne vieno  žinių Olimpo aukštumas.

Rezultatai