Gruodį dienos trumpos, o vakarai ilgi... Taip ilgu tais žiemos vakarais, kurie pilni Kalėdų laukimo. Kad laukti neprailgtų, mokinių taryba kvietė gimnazijos mokinius į aktų salę, kur jų laukė „Kalėdų miestelis“.

Apsilankius miestelyje, gimnazistai galėjo atsipūsti, sušilti prie arbatos puodelio ir užkąsti imbieriniu sausainuku. Kam bendrauti nesinorėjo, galėjo jaukiai įsitaisyti kalėdinių filmų „Kino teatre“. Gerų švenčių palinkėti mokytojams, galėjo kiekvienas parašęs šventinį sveikinimą, o savo kūrybiškumui atskleisti, mokiniai gaminosi dekoracijas, eglutei puošti. Po pamokų protingiausi gimnazijos intelektualai rinkosi į „Kalėdinį protų mūšį“. Kad visi įspūdžiai išliktų, kaip galima ilgiau, kiekvienas galėjo įsiamžinti prie kalėdinės „Fotosienos“. Aktyviausiems gimnazijos mokinių tarybos nariams buvo įteiktos Kalėdų senelio dovanos.

Keletas akimirkų iš renginio: