Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: [ROOT]/images/stories/Naujienos/Kaledinis_miestelis_2017

Pranešimas

Prieššventinėmis dienomis (gruodžio 21-22 d.) gimnazijos aktų salėje šurmuliavo kalėdinis miestelis, kuriame vaikai ir mokytojai galėjo linksmai pramogauti, "įsikrauti" šventinės nuotaikos. Daugelis mokinių nepraleido progos šiltai pabendrauti su savo draugais. Jie galėjo parašyti kalėdinį laišką savo draugui ar Kalėdų Seneliui, jaukiai atsipalaiduoti ir atsigerti arbatos "Chill zonoje", išbandyti stalo žaidimus, nusifotografuoti prie nuotaikingo židinio, nusiraminti piešdami ant smėlio stalo bei pažiūrėti trumpą kalėdinį filmuką kartu su draugais.
Gražių ir jaukių švenčių jums linki gimnazijos Mokinių taryba.​

{gallery}stories/Naujienos/Kaledinis_miestelis_2017{/gallery}