Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: [ROOT]/images/stories/Naujienos/2019/2019-05-21A

Pranešimas

2018-2019 mokslo metais 3 mokyklos komandos (po vieną iš 10,11,12 kl.) dalyvavo respublikiniame projekte "Nepamiršk parašiuto". Mokiniai dalyvavo protų kovose, gilino žinias verslumo, ekonomikos srityse. Daugiau sužinojo apie socialinio draudimo sistemą, garantijas, karjeros galimybes. Dalyvaudami projekte mokiniai buvo mokomi tapti atsakingos visuomenės dalimi.
Projekto kuratorės mokytojos Jolanta Čėsnienė ir Zita Aleksejevienė. Projekto organizatorė SODRA.

{gallery}stories/Naujienos/2019/2019-05-21A{/gallery}