Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: [ROOT]/images/stories/Naujienos/2019/2019-05-21C

Pranešimas

Priešmokyklinio ugdymo grupės, pirmų, antrų, trečių klasių mokiniai dalyvauja edukacinėje programoje vaikams “Magiški kiaušiniai”.
Magiški kiaušiniai - tai edukacinė programa vaikams ir suaugusiems, suteikianti galimybę stebėti, kaip iš, atrodytų, paprasto kiaušinio išsirita viščiukai. Galima jais rūpintis ir džiaugtis tiesiog savo namuose ar mokyklos klasėje.
Ši edukacinė programa - tai net dvi savaitės neišdildomų įspūdžių mažų, pūkuotų kamuoliukų draugijoje.
Mokytoja Brigita Bartkevičienė

{gallery}stories/Naujienos/2019/2019-05-21C{/gallery}