Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: [ROOT]/images/stories/Naujienos/2019/2019-05-23B

Pranešimas

Projektinė diena ,,Mokomės keliaudami" 1b ir 2d klasės mokiniams buvo itin smagi. Mokiniai lankėsi Alytuje. Aplankė Balbieriškio atodangą. Papusryčiavę ir aktyviai pajudėję žaidimų aikštelėje, įveikė daugybę laiptelių į piliakalnio viršūnę. Kelionė tęsėsi ir, suradę paslėptą ,,lobį"(šokoladinius pinigėlius), keliautojai kopė į aukščiausią Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tiltą (net 38 m). Buvo smagu stebėti nuostabų gamtos vaizdą. Pailsėję Dainų slėnyje vyko į Alytaus kraštotyros muziejų. Įdomu buvo edukacijoje ,,Grikio kelias" ( vaikai sužinojo, kaip auga grikiai, ir kepė pyragą). Antroji edukacija vyko poeto A. Matučio namuose: mokiniai susipažino su menininko kūryba, nagrinėjo, skaitė eilėraščius, vaidino ir piešė pagal knygą ,,Drevinukas". Visi grįžo pilni įspūdžių.
Mokyt. Brigita Bartkevičienė ir Virginija Sakalauskienė

{gallery}stories/Naujienos/2019/2019-05-23B{/gallery}