Šventinę nuotaiką sukūrė gimnazijoje vykęs „Kalėdinis miestelis“

KALĖDAS ŠVENČIAME SMAGIAI

Aleksoto seniūnijoje įžiebta eglutė

Šiltas Kalėdas gimnazija pakvietė kurti kartu

Nacionalinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ atrankinis etapas atnešė pergalę mūsų gimnazistams

Gruodžio 6 dieną – šv. Mikalojaus dieną – ekonomikos mokytoja Jolanta Čėsnienė kartu su 11-okų komanda pradinių klasių mokiniams surengė dėlionių konkursą.

Didžiuojamės abiturientės Gabrielės Balaišytės laimėjimais

2016 m. gruodžio 7 d. Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijoje vyko anglų kalbos pateikčių konkursas ,,Didžiuojuosi savo mokykla“. Mūsų gimnazistai Justas Sankauskas IIIA gim.kl., Stepas Čeplinskas IIIB gimn. kl., Žygimantas Kadiša IVA gimn. kl. užėmė II-ąją vietą. Mokiniai parodė tobulus anglų kalbos bei viešojo kalbėjimo įgūdžius, pasitikėjimą reprezentuojant gimnaziją ir suteikė klausytojams pasigerėjimą.

Gimnazistus ruošė anglų kalbos mokytoja ekspertė Danguolė Navickienė.

Netradicinės gamtamokslinio ugdymo pamokos „Mokomės kitaip“ Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje

Akcija ,,Dalinkimės džiaugsmu"