Šiandien užsukti į virtualią linskmųjų kiškučių parodėlę kviečia 1a klasės mokiniai ir jų mokytoja Greta Balandytė.

   
Jaukaus Atvelykio, arba Vaikų Velykėlių, ryto.
Margučių, kuriuos margino kartu su šeimos nariais, nuotraukomis dalijasi 5b klasės mokiniai.
 

   
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija sėkmingai atnaujino STEAM praktinę tiriamąją veiklą VDU Lietuvos žemės ūkio akademijoje!
Nuotolinio mokymosi Google Hangout programa 8 ir 9 klasių mokiniams tapo nauju įrankiu dalyvaujant paskaitoje aktualiomis temoms: „Ekologiški maisto produktai Lietuvoje“, „Kas yra skaitmeniniai žemėlapiai ir kaip juos sukurti?.
Praktinės užduotys virtualiose darbo grupėse – tai naujos patirtys mokiniams, galimybės juos mokantiems mokytojams pritaikyti tolimesniame ugdymo procese.
 

 

   
Nuotolinis susitikimas su Edgaru Ulanovu
Šiandien mes, jaunieji žurnalistai ir 5b klasės mokiniai, krepšinio mėgėjai, turėjome ypatingą galimybę pabendrauti su garsiu Lietuvos krepšininku ir buvusiu mūsų gimnazijos mokiniu Edgaru Ulanovu. Nuotoliniu būdu vykusiame susitikime (šitą idėją pasiūlė pats krepšininkas) uždavėme įvairių klausimų, susijusių su mokykliniu gyvenimu, šeima, na, ir, žinoma, krepšiniu. Sulaukėme įdomių ir išsamių atsakymų, krepšininkas nuoširdžiai ir kantriai dalinosi savo patirtimi iš mokyklos laikų, iš krepšinio pasaulio. Sužinojome, kaip Edgaras pasuko į sporto kelią, kokias saldžiausias pergales prisimena su džiaugsmu ir ne tokius saldžius pralaimėjimus. Tačiau ir pralaimėjimas, anot žalgiriečio, užgrūdina, sustiprina, kaip ir reikliojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus reiklumas, kategoriškumas. Taip pat Edgaras užsiminė apie kitus pomėgius: mėgsta žaisti smiginį, skvošą. Svečias mena, kad visada linko į sportą: būdamas mokinys gimnazijai atstovaudavo tinklinio, stalo teniso, „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Paklaustas, kokia pamoka jam labiausiai patiko, E. Ulanovas nedvejodamas atsakė, kad tai ne kas kitas, o kūno kultūra. Perdavė linkėjimus mokytojui Egidijui Rutkauskui. Nors susitikimo laikas prabėgo nejučia ( o bendravome daugiau negu valandą), susitikimu labai džiaugiamės, nes pokalbis su garsinančiu gimnaziją ir visą Lietuvą sportininku praskaidrino nusistovėjusią nuotolinio mokymosi rutiną.
O svarbiausia žinutė, nuskambėjusi pokalbyje, ta, kad reikia nebijoti svajoti – atkakliai siekiant svajonės viskas išsipildo. Kažkada ir Edgarui buvo sunku patikėti, kad taps „Žalgirio“ komandos žaidėju, kad atstovaus Lietuvai krepšinio rinktinėje – visa tai dabar yra tikrovė.
Susitikimo pabaigoje palinkėjome Edgarui pergalių, sveikatos ir gražių pokyčių šeimoje.
Oresta Arbašauskaitė
 

 

     
Praėjo šv. Velykos, artėja Atvelykis - dar vadinamas vaikų Velykėlėmis. Pasidžiaukime kartu 4b klasės mokinių kūrybinių darbų virtualia paroda.
Mokytoja G. Balčaitienė

 
Dailės pamokose mokiniai turi progą išlaisvinti fantaziją ir kūrybiškumą.
Užsukite į virtualią parodą. Dedukciniai portretai ir koliažai.
Dailės mokytoja V. Tamošiūnienė

 

 
KARANTINAS NESUTRUKDĖ IŠŠŪKIO EIGAI!
Gimnazijos 1A klasės pradinukai priėmė dar vieną ,,Sveikatiados maisto detektyvų“ iššūkį. Tai ,,Sveikatiados iššūkis – pieno tūsas!“ Iki balandžio 27 dienos kviečiame prie iššūkio jungtis ir tave ! Parodyk visiems, kaip sekasi tau taikyti naujus įpročius!
Kviečiame apsilankyti sveikatiados puslapyje
https://www.facebook.com/Sveikatiada/
ir palaikyti mūsų pirmokėlius, paspaudus "like", kurių Nr. 56

 

 
Edgaras Ulanovas linki karantino metu nenuleisti rankų
Karantinas - pertrauka sportininkams. Gimnazijos žurnalistės pasidomėjo, kaip šį ramybės periodą priima garsus žalgirietis, buvęs mūsų gimnazijos mokinys Edgaras Ulanovas. Sportininkas atsakė: "Aš asmeniškai prasibėgu kiekvieną dieną nors po 30 min, tada grįžęs pasportuoju namuose, kilnoju svorius, darau balansinius pratimus ir kita... O šiaip, aišku, tai neatstoja krepšinio ir kamuolio .. Tad reikia rasti tokią veiklą, kuri prikeltų tavyje vaikiškumą, nuoširdumą ir kūrybiškumą - tik tada pavyks kažkas nepaprasto ir unikalaus... Tiesiog dabar tinkamas laikas ieškoti savęs ..."
Tad karantinas yra ne tik suvaržymų, bet ir galimybių metas.
Nuotrauka iš E. Ulanovo facebook paskyros

 

   
Mokydamiesi nuotoliniu būdu, naudojamės ne tik elektroniniais leidiniais, bet ir įprastais vadovėliais bei kitokiomis knygomis. Jei norite, kad priemonės išliktų tvarkingos, pasidomėkite Kauno apskrities viešosios bibliotekos pasiūlymu.

 

 
PERSKAITYTŲ KNYGELIŲ PRISTATYMAS
 
      Trečiadienio rytas 1A klasės vaikučiams prasidėjo taip, kaip prasidėdavo būnant mokykloje – perskaitytų knygelių pristatymais. Tik šį kartą tai vyko šiek tiek kitaip. Vaikai, patogiai įsitaisę, padedant tėveliams, o kai kurie ir savarankiškai prisijungę prie nuotolinės platformos ZOOM, pristatė neseniai perskaitytas knygeles. Skaitymas – rimtas reikalas, kai kalbame apie perskaitytas net 200-300 puslapių knygas. Ši prasminga veikla vaikams turi teikti kuo daugiau malonių pojūčių. Mūsų, suaugusiųjų, pareiga – padėti savo vaikui, pasistengti, kad jam skaityti būtų lengva, smagu, o skaitomos knygelės atitiktų jo amžių bei pasaulio suvokimą. Padėkime savo mažiesiems suprasti, kad skaitymas leis jiems keliauti laiku, nuneš į kitus pasaulius, supažindins su naujais žmonėmis. Mes nesame užsibrėžę perskaityti „n“ puslapių, tačiau esame užsibrėžę skaityti mums įdomias knygas, sudominusias viršeliu, pavadinimu ar išgirdus kitų atsiliepimus. Pasidalyti įspūdžiais apie perskaitytą kūrinį netrukdo ir nuotoliniai susitikimai. Vaizdo pamokoje aptarėme linksmiausius, įdomiausius, keisčiausius knygų veikėjus. Po diskusijų, pasidalintų minčių, vaikai klausėsi mokytojos skaitomos, niekam negirdėtos pasakos apie tai, kaip begemotas tapo begedronu. Taigi, brangūs vaikai, ir toliau ieškokime, skaitykime, klausykime, pasidalinkime, kaip garsus italų dramaturgas K. Goldonis yra pasakęs: „Žmogus, turintis rankose vertingą knygą, niekada negali būti vienišas“.
Mokytoja Greta Balandytė.