Mob. tel. 868396829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt

Adresas:   Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

Pradinių klasių mokiniai prevencinės programos “Obuolio draugai” pamokoje turėjo viešnią - bibliotekos vedėją Redą Janušauskienę, kuri papasakojo apie reikšmingus pokyčius šiuolaikinių žmonių gyvenime. Juk sunku įsivaizduoti, kad kažkada nebuvo kompiuterių, mobiliųjų telefonų, transporto priemonių įvairovės. Mokiniai geriau suprato, kad pokyčiai yra mūsų gyvenimo dalis ir kad mes galime sėkmingai prisitaikyti prie naujų aplinkybių.
2a klasė

Gegužės mėn. žmogaus saugos pamokų metu 7 kl. mokiniams buvo organizuojami susitikimai su Kauno apskrities vyriausiojo komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja Rūta Bačanskaite, kuri vedė interaktyvią pamoką tema: "Teisinė atsakomybė, viešosios tvarkos pažeidimai, vagystės".
Pamokos metu mokiniai buvo supažindinti su viešosios tvarkos pažeidimais ir atsakomybe už juos. Mokiniai žinias įtvirtino atlikdami testą. Rezultatai - labai geri.
Mokytoja Daiva Stankienė

Pradinių klasių mokiniai, pasitelkdami akrostichą bei kūrybinius gebėjimus, rašydami, piešdami originaliai papasakojo apie savo šeimą. Buvo įdomu sužinoti, kaip galima žodį užkoduoti, dar smagiau buvo pabandyti tai padaryti pačiam. Gegužės 15 dieną, švęsdami Tarptautinę šeimos dieną, būkime apsupti prasmingų, šiltų žodžių ir patys jais dalinkimės su tais, kurie brangiausi.
Gražių žodžių kupinos Šeimos dienos visiems linki pradinių klasių mokiniai ir mokytojos.

Į mokyklą su savo transporto priemone🙂
Geras oras ir sportas "Bitutėms" labai patinka.
Mokytoja Diana Liutkevičienė

Skaitymas išlaisvina vaizduotę
Tuo įsitikinsite apsilankę originalių nuotraukų galerijoje.
Gegužės 7-ąją, Lietuvai minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, lietuvių kalbos mokytojos ir jaunieji žurnalistai pakvietė mokinius dalintis skaitymo virusu ir laužyti su skaitymu susijusius stereotipus - skaityti linksmai, išradingai ir neįprastose vietose. Pasigrožėkime ir ... skaitykime.

Džiaugiamės pradinių klasių mokinių pasiekimais
4d mokinė Smilė Matekonytė už ketvirtokų tarptautinio matematikos konkurso PANGEA 2021 įveiktas užduotis apdovanota I vietos diplomu, o ,,KINGS" matematikos olimpiados finale pasiekė pirmąjį žinių lygmenį savo amžiaus grupėje. Trečiosios vietos diplomais už sėkmingą dalyvavimą matematikos konkurse "Pangea" įvertinti ir 1b klasės mokiniai.

2a klasės mokiniai savanoriai ir klasės mokytoja Greta Balandytė dalyvavo projekte "Širdies pasaka tau", kurio tikslas - atkreipti dėmesį į bendražmogiškų vertybių ugdymą, skatinti vaikus kūrybai, o pedagogus - dalintis sukaupta gerąja patirtimi ir kurti bendrą pedagoginės išminties banką.
Labai džiaugiamės įvertinimu

Mūsų gimnazijos pradinukai dalyvavo tarptautiniame KINGS konkurse ir laimėjo ne vieną prizinę vietą. Džiaugiamės apdovanojimo akimirkomis.

Ir 1a klasės mokiniai Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga statė knygų bokštus.
Mokytoja Aušra Morozienė

1 d klasės mokiniai minėdami Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną statė knygų bokštus.