PREZIDENTO

Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

Kaune vyksta Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos erdvių modernizavimo darbai

Gerbiami Tėveliai,

informuojame apie ugdymo procesą, kuris prasidės iš karto po žiemos atostogų: visos klasės (priešmokyklinio ugdymo gr., 1-12 kl.) mokysis nuotoliniu ugdymo proceso organizavimo būdu.

• priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai po žiemos atostogų mokytis pradės nuo 2021 m. sausio 4 d. (pirmadienio);
  • 5-12 kl. mokiniai po žiemos atostogų mokytis pradės nuo 2021 m.  sausio 6 d. (trečiadienio).

Detalesnė informacija Jus pasieks TAMO dienyne.

Nuo sausio 4 d.

Linkime gražaus bendradarbiavimo ir gero naujo starto.

Likime sveikais

Gimnazijos administracija

eko tinklo logotipas Lietuvos EKO mokyklų tinklas

GIMNAZIJOS NAUJIENOS

1d klasės mokiniai pasirūpino, kad žiemą paukšteliams nebūtų šalta. Dailės pamokose "rengė" sparnuočius spalvingais šalikėliais ir kepuraitėmis.
Mokytoja Viktorija Kaušienė

"Winter Activities in Corona Time"
Kaip žinia, dalis mūsų gimnazijos 5A klasės mokinių ir vienas šeštokas dalyvauja tarptautiniame „eTwinning“ projekte „Winter Activities in Corona Time“. Smagu, kad mokiniai efektyviai išnaudoja laiką ne tik bendraudami su bendraamžiais iš kitų šalių ir tobulindami savo kalbinius įgūdžius, bet aktyviai dalyvauja ir įvairiose veiklose. Lapkričio mėnesį mokiniai kūrė projekto logotipą, o gruodžio mėnesį ruošė pristatymus apie savo šalį, kūrė visi drauge filmuką, kurį vėliau įkėlė į „eTwinning“ erdvę. Kiekviena dalyvaujanti šalis turėjo padaryti tą patį ir vėliau mokiniai naudodamiesi savo pačių paruošta medžiaga ruošėsi viktorinai, kurioje dalyvaudami turėjo atsakinėti į klausimus apie visas projekte dalyvaujančias šalis. Sausio 14 d. mokinių ir mokytojų susitikimo metu paaiškėjo, kad mūsų 5A klasės mokinė Goda Pozdniakovaitė užėmė 3-iąją vietą tarptautiniame „eTwinning“ projekte! Didžiausi sveikinimai Godai.
Džiaugiamės Goda ir visais projekte dalyvaujančiais mokiniais ir tikime, kad įgytos žinios tikrai pravers ateityje.
Projektų vadovė Andželika Uysaler

Mūsų Laisvė užaugo
Mūsų mokyklos mokiniai kartu su visa Lietuva dalyvavo projekte „Mūsų Laisvė užaugo – gidas po sausio 13-osios įvykius“, skirtame sausio13 įvykių 30-mečiui paminėti.
5-6 klasių mokiniai piešė piešinius, kuriuose įprasmino savo artimųjų prisiminimus apie 1991 m. sausio įvykius.
7-9 ir 10 klasių mokiniai klausinėjo savo tėvų, senelių ir rašiniuose perteikė jų atsiminimus.
Visa mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ - uždek žvakelę lange.
Mokinius paskatino pasidomėti prisiminimais istorijos mokytojos Vinanta Gulbinienė ir Zita Aleksejevienė.

Šį ypatingą Sausio 13-osios rytą mūsų gimnazijos mokinių, mokytojų languose suspindo atminimą liudijančios žvakutės. Didžiuojamės, kad esame laisvi, dėkojame Laisvės gynėjams.

Džiugus laimėjimas IT konkurse!
Respublikinio konkurso "Kompiuterinė Kalėdų pasaka" rengėjai perduodami III vietos laimėjimą patvirtinančius diplomus Adelei Gailutei Vaidotaitei ir ją konsultavusiai IT mokytojai Leilai Žiemienei teigė: "Fantazija, svajonės, menas, istorija, jausmai, viskas, ką tik gali sugalvoti ar įsivaizduoti, telpa čia. Sveikiname, džiaugiamės ir nuoširdžiai dėkojame visiems moksleiviams ir jų mokytojams už aktyvų dalyvavimą respublikiniame konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“. Ačiū, kad dalinotės savo kūryba ir fantazija, mes su didžiausiu malonumu mėgavomės kartu su Jumis!" Sveikiname bei linkime kūrybinio įkvėpimo ir ateityje.

Pasidžiaukime 5c ir 5d klasių mokinių darbeliais. Jų kalėdinės dekoracijos, sukurtos dailės ir technologijų pamokose, šventiniu laikotarpiu jau puošia namus.
Mokytoja Diana Liutkevičienė

Džiugi žinia - svarus mūsų gimnazijos bendruomenės indėlis į sveikos gyvensenos idėjų sklaidą, jų įgyvendinimą bei laikymąsi įvertintas nacionaliniu lygiu - Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija pripažinta "Aktyvia mokykla".

Įkvepiantys trečiokų darbeliai
3c klasės mokiniai tikri rankdarbių meistrai - nuotolinis mokymasis netrukdo mokiniams perprasti įvairių darbelių atlikimo techniką, o pasitelkę kūrybiškumo ugnelę, kantrybę, mokytojos patarimus vaikai gali sukurti akiai ir širdžiai mielų žaisliukų bei dekoracijų.
Mokytoja Aurelija Šavelskienė

Įsiklausyk…girdi? Kalėdų laikas, o kiek aplink šviesos baltam žiemos kely!
Kiekvienas šventes norime praleisti linksmai, būdami kartu su brangiais žmonėmis. Tad 3a klasės mokinukai kviečia Jus pasidžiaugti tuo, ką dovanoja bendrystė, gamta, nuoširdumas. To neįdėsi į dovanų maišelį, nes tai dovana, kurią kuriame patys savo buvimu. Gražių ir jaukių švenčių.
Mokytoja Birutė Krapauskienė