linija1

Kiekvienais metais 9 klasių mokiniai per technologijų pamokas vykdo projektą „Mano svajonių profesija“.

linija1

iU6ISYJSK 1     2014 m. sausio 3 dieną  Kauno miesto savivaldybės salėje vyko respublikinio informatikos konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2013“ baigiamasis renginys. Šį konkursą jau daugiau kaip 10 metų organizuoja Kauno Informacijos technologijų mokymo centras, kartu su Švietimo informacinių technologijų centru bei VDU Informatikos fakultetu.

linija1

Mokyklos mokiniai - konkurso „Papuoškime Kauno eglutę“ laimėtojai.

linija1

Gruodžio 3 dieną mūsų mokykloje vyko Aleksandro Stulginskio universiteto tradiciškai organizuojamas nacionalinis konkursas „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“.

linija1

Mokyklos penktokams buvo netradicinės veiklos diena „ Mažųjų Einšteinų akademija“.

linija1

Kabinetus papuošė originalūs kalendoriai.

linija1

Šv.Pranciškaus mokyklos kiemą puošia aštuoni originalūs suolai, kuriems mozaikų fragmentus kūrė visa bendruomenė.