PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

 

 

Mob. tel. 8 683 96829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

Vasario mėnuo buvo gausus informacinių technologijų renginių.

 

Vasario 2 d. KTU Informatikos fakultete vyko respublikinio IT konkurso „Bebras“ II etapas, kuriame dalyvavo Ia gimnazijos klasės mokinė Gabija Šinkevičiūtė. Gabija išbandė jėgas ne tik informatikos ir informatinio mąstymo konkurse, bet OHO kryžiažodžių čempionate bei KTU Informatikos fakultete sukurtose virtualios realybės pramogose.

Vasario 5 d. II – IV klasių gimnazistai dalyvavo netradicinėje pamokoje „Kibernetinis saugumas: kaip būti saugesniam internete ir saugiau naudoti technologijas“, kuri vyko VU Kauno fakultete. Renginyje buvo kalbama apie saugius slaptažodžius ir saugų technologijų naudojimą bei diskutuojama socialinės inžinerijos klausimais. Vyko įvairūs žaidimai, kuriuose aktyviai dalyvavo ir prizus laimėjo mūsų mokiniai, teisingai atsakę į klausimus ir sugalvoję geriausius slaptažodžius. Po renginio IIa klasės mokiniai diskutavo su VU KnF dekanu Kęstučiu Driauniu.

Labai reikšmingas įvykis informatikų gyvenime yra Lietuvos mokinių informatikos olimpiada. Vasario 5 d. respublikiniame olimpiados etape mūsų gimnazijai atstovavo IIa klasės mokinė Neda Ramanauskaitė.

Ir paskutinis renginys – integruotas respublikinis matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkursas PIEŠINYS = MATEMATIKOS UŽDAVINYS,  kuriame dalyvavo 7b klasės mokinys Dovydas Skučas ir IVb klasės mokinė Urtė Vainauskaitė. Darbai turėjo būti atlikti tik teksto redagavimo programa Word. Konsultavo matematikos mokytoja Laima Perminienė.

Sveikiname visus mokinius, dalyvavusius ir rimtuose loginio mąstymo, ir šmaikščiuose kūrybiškumo renginiuose. Sėkmės ateityje!

            IT mokytoja Leila Žiemienė

  • dovydas_skucas_7-page-001
  • saug_1
  • saug_2
  • saug_3
  • saug_4
  • saug_5
  • saug_6
  • urte_vainauskaite__12