PREZIDENTO

GIMNAZIJA

Mob. tel. 8 683 96829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt  Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

2015 m. sausio 9 dieną  Kauno aukštųjų ir informacinių technologijų parke vyko respublikinio informatikos konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2014“ diplomų įteikimo šventė. Šį konkursą organizuoja Kauno Informacijos technologijų mokymo centras kartu su Švietimo informacinių technologijų centru bei VDU Informatikos fakultetu.

Renginio metu mokytojai dalyvavo paskaitoje „Manipuliacijos artimoje aplinkoje“, o mokiniai – ekskursijoje ir užsiėmimuose VDU:

• Virtualios realybės fabrikas. Tai pažintis su virtualios realybės kūrimo technologijomis ir jau sukurtais darbais.
    • Robotų varžybos. Robotų konstravimas ir apmokymas varžyboms.

Po užsiėmimų vyko diplomų įteikimas. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos dvyliktoko Ryčio Sabaliausko kompiuterinė Kalėdų pasaka laimėjo I vietą. Maloni staigmena – mokinys atminimui gavo puodelį su savo piešiniu. Dar kartą sveikiname ir linkime Ryčiui sėkmės kūryboje.

IT mokytoja Leila Žiemienė

kaledupasaka v2