2015 lapkričio 11 d. Kauno miesto savivaldybėje, vyko mokinių konferencija „Sveika mityba – sveikas žmogus“. Šioje konferencijoje dalyvavo ir pranešimus  skaitė Eidvilė Kirvelaitytė ir Aušra Petrauskaitė. Tema „ Ką mes žinome apie sveiką mitybą ir maisto priedus“, darbo vadovė Bronė Bacienė.  Mokinių  Amandos Kiukytės ir Letos  Kmieliauskaitės tema „Ekologinės produkcijos vertinimas ir naudojimas mokinių tarpe“, darbo vadovė Indrė Šlajūtė. Konferenciją savo piešiniais papuošė 1A kl. mokinė Vaiva  Žadeikaitė, 3 a kl. Samantha Cugino  ir Saulė Stepanavičiūtė. Mokytojos Palmira Gaulytė ir Virginija Sakalauskienė. Konferencijos dalyvės ir jų vadovės   apdovanotos  padėkos raštais ir prizais. Įteikta padėka gimnazijai.  Keletas akimirkų iš konferencijos.