Ši šventė nors trumpam atitraukė mus nuo kasdienių darbų ir sukvietė giliau pamąstyti, pastebėti, pasidžiaugti Kauno miesto mokinių ir mokytojų produktyvia, rezultatyvia veikla mieste bei respublikoje. Šios šventės tikslas - pagarsinti ir pasveikinti talentingų jaunųjų matematikų ir informatikų būrį, savo atkakliu darbu ir gebėjimais pasiekusių aukštų įvertinimų miesto olimpiadose bei konkursuose.

Gabiausieji mūsų mokyklos mokiniai šiame renginyje apdovanoti diplomais, medaliais ir atminimo dovanomis.

PICT0096 Mindaugas Bernotas, 11 a klasė, Kauno miesto informacinių technologijų konkursas „SIMBILIS“, III vieta. Mokytoja Rozvita Brazaitienė

PICT0095 Domantas Žydaitis, 9 b klasė, Kauno miesto informacinių technologijų konkursas „SIMBILIS“, III vieta. Mokytoja Leila Žiemienė.

PICT0093 Aistė Kveselytė, 12 b klasė, Kauno miesto 63-oji matematikos olimpiada,   II vieta. Mokytoja Edita Pauliukienė.

Sveikiname nugalėtojus.