2012-2013 m.m. mokykloje buvo vykdomas tarptautinis CIPS projektas, kurį parėmė ES. Projekto metu Aleksoto bendruomenė kūrė žaismingus mozaikų suolus, dabar vadinamus „žaliąja klase“. Šį originalų darbą mokyklos vyresniųjų klasių mokinių komanda šįmet sėkmingai pristatė moksleivių kūrybinių darbų apie ES finansuojamų projektų naudą konkurse. Mūsų mokyklos pristatymas pripažintas geriausiu, o laimėtas prizas – nemokama pažintinė ekskursija į Molėtų astronomijos observatoriją ir į Lietuvos etnokosmologijos muziejų bei sotūs pietūs – puiki dovana pažangiems, aktyviems, darbštiems, gerai lankantiems pamokas vyresniųjų klasių mokiniams. Iš kelionės mokiniai ir mokytojai grįžo ne tik prasmingai pailsėję, bet ir kupini naujų kūrybinių idėjų.

Kelionės akimirkos:

DSC 9641r