Šios dienos metu mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose: žiūrėjo filmus apie įvairius tradicinius lietuvių liaudies amatus ir kūrė šiuos amatus iliustruojančius ir pristatančius plakatus, klausėsi Vartotojų teisių instituto darbuotojų skaitomos paskaitos apie sąžiningą prekybą. Dar vieną paskaitą apie verslą bei tinklinį marketingą mokiniams paskaitė Dailius Jacevičius.

Mokyklos ketvirtame aukšte veikė mūsų mokyklos mokinių Ruperto Čėsnos (8c) ir Ryčio Sabaliausko (11b) kūrybinių darbų paroda, kurios metu visi mokiniai galėjo balsuoti už jiems labiausiai patikusį darbą.

Netradicines veiklas mokiniams šią dieną organizavo verslo ir ekonomikos mokytoja metodininkė Jolanta Čėsnienė ir kultūrinio ugdymo metodinė grupė bei grupės koordinatorė direktorės pavaduotoja ugdymui Regina-Valdonė Samalionienė.